Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KIT válasszak:S? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KIT válasszak:S? Teljesen össze vagyok zavarodva. Ti miből/mennyi idő után jöttetek rá, h megtaláltátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval volt egy nagyon hosszú kapcsolatom(2,5év)ahol mindketten meg voltunk győződve róla,h már együtt éljük le az életünket. Teljesen ugyanolyanok voltunk/vagyunk mindenben egyezünk testi lelki dolgok mind-mind tökéletesek voltak,aztán valami nagyon megváltozott,és valamiért már nem működött.Később újra felkerestük egymást,mert folyton éreztük,hogy együtt Kell lennünk,de aztán megint ugyanazok a bajok jöttek:(

Végül abban maradtunk,h nem folytatjuk,de végül is kontaktban vagyunk még,tehát nem tudjuk milyen az,ha már nincs a másik. Szóval én utána nem tudtam senkivel kapcsolatot létesíteni. Megpróbáltam,de olyan szinten idegennek éreztem a másik fiút,hogy nem tudom elmondani,még a kezét sem tudtam megfogni...stb...

Azt mondta,h neki sem ment mással valami bibi mindig volt.

Senkinél nem éreztem még azt,h még mindig egyek vagyunk,hiába váltak el az útjaink,de tudom,h nem tudjuk már folytatni,mert ő nagyon megváltozott,de ezt most itt nem tudom kifejteni,de ő is belátta.

Aztán így mostanában alakul valakivel,akinél viszont nem éreztem azt az idegen érzést,és azt hiszem kissé sikerült ledöntenie a falakat,amik körülöttem vannak,hasonló az egész szituáció,mint a nagyonhosszú kapcsolatomnál..egy hullámhossz megvan,sok a ''véletlen'':) éjszakákig msn-ezünk,humorérzékünk is hasonló és minden tök jó,de annyiszor eszembe jut,h most jó -e ez?! Mármint az ember honnan tudja,h végül amellett van,aki mellett kéne?:S

Attól is félek,h egyszer majd nem is azzal az emberrel leszek időskoromban,aki mellett szerettem volna és később már erre rossz rájönni.

Nem egy ilyen embert látok közvetlen közelemben,aki nem azzal van..:/

Ti mennyi idő után ,miből jöttetek rá? Lehetséges,h nem is úgy történik,h meglátod és már tudod?:O

Köszönöm aki végigolvasta és kommentál:)


2011. jan. 9. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre neked kell válaszolnod. Ne siesd el a dolgokat soha, ennyit tudok mondani. Ha meg nem írod le a problémád a másik fiúval, akkor nem tudunk segíteni vele kapcsolatban. Az új fiút meg szintén te ismered.
2011. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azzal kell lenned, aki nem használ ki téged, nem fenyít téged és jól érzed magad vele. Szerintem ez egyértelmű.

Mindig az fiút szeresd, az igazit és ne az álomképet, amit bemesélsz magadnak róla.

2011. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ti ketten vagytok fontosak és nem te, és nem ő.

A problémáktól meg nem menekülni kell, hanem megoldani.

Ha nem vagytok érettek, akkor várjatok még 1-2 évet.

2011. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem úgy működik ez az egész, hogy majd egyszer eljön az életünkbe az igazi és hopp, minden tökéletes lesz. Ha így gondolkozunk, meg van rá az esély, hogy egész életünkben egy álomra fogunk várni.

Találkozunk az életünk során azonban egy-két olyan emberrel, akihez igazán vonzódunk testileg, lelkileg és ő is hozzánk, megértjük, szeretjük egymást, egymásba szeretünk.

Ők azok, akikkel esélyünk van arra, hogy az igazi legyünk egymásnak.

Kettőnkön múlik, hogy mit hozunk ki belőle.

A legnagyobb szerelmet és egyetértést is el lehet rontani, unalomba fulladhat, túl megszokottá válhat.

De egy döcögősebben induló kapcsolatot is lehet széppé tenni egy életen át.

2011. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából az volt a baj az utolsó kapcsolatommal,hogy a végén már a barátomnak nem voltak céljai,nem votl jövőképe, teljesen ellustult,sehova sem jártunk és a hab a tortán,hogy már nem is szeretett úgy éreztem, alig volt már testi kontaktus és még sorolhatnám, amit ÉN meg szerettem volna oldani,de ő képtelen volt ebben benne lenni még ehhez is lusta volt:( de ezt még sorolhatnám, és ez a baj,h ezeket együttvéve más aztmondaná,h hagyjam..stb..ráadául kűzdeni sem akart értem...

röviden ennyi :/

2011. jan. 9. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:

ha mást szeret, akkor ne próbálkozz nála, meg ne dönts szét egy másik kapcsolatot

csajos pasikkal ne kezdj

2011. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

nem azt mondtam h mást szeret!

engem szeret még mindig és ő is ugyanazt érzi mint én..csak vhol elromlott de még mindig úgy érezzük h elszakíthatatlan ez a kötelék..

és ezt nem tudom hova tenni!

folyton azon jár az agyam h mással milyen jövőm lenne, tökjó meg minden..

de benne tényleg MINDEN meg volt... ami csak kellett nekem,a másik felem volt.

és nem akarok olyan ember mellett lenni akinél meg aztmondom h ez meg az nincsen benne..

bár persze később lehet mást is tökéletesnek látnék,de egyenlőre nem tudom elképzelni

2011. jan. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!