Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 honapja jarok a baratnomel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 honapja jarok a baratnomel, es nemreg elhataroztuk, h sexelni fogunk. De vlamiert nem tudom betenni neki, pedig nedves is nagyon es en sem vagyok impotens, egyszeruen nem fer be, tul szuk neki, meg szuz! Szerintetek mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

mitől?:D mert szűz:)

Csináldd úgy, h elötte ujjazod először eggyel utána 2 vel. Majd egy kis idő múlva már be tudod rakni:)

2011. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
probaltam,1 ujjal ment,de 2ovel mar nem
2011. jan. 9. 15:56
 3/19 anonim ***** válasza:

pedig muszáj lesz:/ igen fájni fog a csajnak de nem ez a célhoz vezető út?:)

1.kommentelő

2011. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Hasonló gondom volt nekem is. 4ujjig el kell jutnotok, ahhoz h a csajnak ne legyen eszméletlen fájdalma. Neki is kéne tágitani otthon, nem csak neked. Szépen haladjatok ujjanként, türelemmel, 4db egymáshoz közeeli alkalommal már eléggé kitágithatjátok.

És ha beteszed majd neki, akkor is lehet, hogy kicsit nehézkes lesz, ne aggódj, bemegy az csaj kicsit fájni fog neki..

CSak egyszer kell túlélni... :D

2011. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ilyen f@szságot " neki is tágítania kellene otthon " ...xDDDDDDD

Bazzeg, én nem tágítottam otthon, az első fájt. Ennyi. ez mindenkivel így van. Srácok türelem!

2011. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
azt mondta o nem fogja tagitani maganak mert az szerinte ciki
2011. jan. 12. 13:00
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem is kell magának tágítani. Ez egy baromság. A hüvely egy igen tágulékony berendezés. Lehet kicsit stresszel, azért nem tud ellazulni. Türelem, türelem.
2011. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
én nem tudom nálam meg volt és nem jőt vér s netom hogy ténleg elveteme v nem hogy lehet megtudni
2011. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 hónapig szenvedtünk mire sikerült. Nedves voltam, ő eléggé kemény volt, mégsem ment. Aztán mondtam neki, ne szórakozzunk má, tegye a dolgát, ne figyeljen a siránkozáaomra, túl fogom élni:D és sikerült is, azóta minden szép és jó
2011. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

csak tedd be,féjni fogneki,meg vérezni is lehet,de utána már jó lesz.

Túl kell esni rajta sajnos.

Hány évesek vagytok?


L/24

2011. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!