Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Következő hétvégén nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Következő hétvégén nálam alszik a barátnőm, de van egy kis probléma. Hogy oldjam meg? Tippek?

Figyelt kérdés

Úgy lesz, hogy pénteken jövünk haza suli meg mozi után, vasárnap este felé meg megy haza. Szülők elutaznak szerdán 1 hétre, úgyhogy minden oké... csak az a baj, hogy ő nagyon félős...otthon, a 10 éve megszokott környezetében is csak úgy tud elaludni, hogy ég 1 kislámpa, különben fél...ezért félek, hogy idegen környezetben mi lesz? Ha pld. megnéz egy krimit, vagy horrort, vagy ilyesmit áhhh akkor vége...szóval tényleg nagyon félős. Mit csináljak, hogy javítsak ezen? Összebújva alvás, simogatás, puszilgatás segít a helyzeten? Szex még nem.

15/F és 15/L

Köszi :)


2011. jan. 9. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy hozza el a kedvenc kispárnáját. Maradj vele, ha ott vagy, nem szabad hogy féljen. Ez amúgy nem normális, hogy így fél, de azért simogasd, nyugtasd, és kapcsold le a villanyt.

Este meg nézzétek meg a Pocahontast, az biztos nem ijeszti meg.

2011. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha Te ott leszel mellette akkor semmi gond nem lesz

meg fogja nyugtatni a jelenléted

és ne nézzetek semmi horrort

és szorosan egymás mellett aludjatok, súgd a fülébe hog szereted és ne féljen

2011. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen félős vagyok bár nekem lámpa nem kell de a múltkor a Született feleségek után nem tudtam aludni! :( :S

De én mindig megnyugszom ha barátom átölel tudom, hogy ugy biztonságba vagyok! Szerintem ő is így lesz ezzel! :)

2011. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Háth sztem ez azért nem normális,hogy ENNYIRE fél.De azért nyugtasd meg és a plüss állat tényleg jó öltet és nyugtatgasd meg.És ne nézzetek horrort vagy thrillert meg krimit meg ilyeneket.És sztem menjen el orvoshoz,mert ez nem normális,hogy ennyire féljen,ha ott van A BARÁTJA.Ha nekem ugyanígy lenne én biztos nem paráznék.Nah ennyih.Sok sikert! :)
2011. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
előző vok...15/L
2011. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Te mázlista állat, ne parázz már ilyeneken, ki mellett aludna nyugodtan ha nem melletted?

Inkább azt mond hogy szedted össze a csajt! :D

2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Na félre értettetek egy páran. Tisztázzuk :D

Ez lesz az első alkalom, hogy együtt alszunk...és otthon csak kislámpa mellett tud elaludni, nem az, hogy remeg, csak nem megy az alvás, mert rossz dolgokon járnak a gondolatai. Tehát nem nyugtatgatni kell. Csak parázok, hogy mi lesz, ha félni fog, és nem tud aludni. De bízok benne, hogy a jelenlétem megnyugtatja, meg ha ölelgetem..."az emberek általában csak akkor félnek, ha egyedül vannak."-ebben bízok. :D

2011. jan. 9. 20:48
 8/22 A kérdező kommentje:
20:46-os válaszolónak...1. nem összeszedtem ... összeszedni a ribancokat szokták a discoban. Suli kezdés előtt megismerkedtünk, és suli kezdés elején járni kezdtünk...szóval 4 hónapja. Csak most nyílt rá alkalom, mert a csaj nem pesti.
2011. jan. 9. 20:51
 9/22 anonim ***** válasza:
ehh, feküdjetek le még világosban...
2011. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja, ezt biztos működni fog, főleg, hogy 9 kor érünk haza mozi után XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. jan. 9. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!