Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan veletek, hogy szakítottatok valakivel, és az illető jóval később kezdett el hiányozni és utána próbáltatok békülni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg is van, bár nem szakítottam, mivel nem is jártunk, csak megszakítottam vele a kapcsolatot mert mást szeret, de még mindig nem tudom kiverni a fejemből...
2011. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még nem
2011. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
olyan volt, hogy nagyon kedveltem egy lányt, többet szerettem volna barátságnál, de mivel kikosarazott, így úgy gondoltam könnyebb lesz elfelejteni ha megszakítok vele minden kapcsolatot. nagyon megbántam, már nagyon régóta nem beszéltünk de úgy hiányzik :(
2011. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!