Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a nők, akik csak siránkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik csak siránkoznak, hogy a párjuk/férjük a bombanőkre bukik (és nekik emiatt kisebbségi komplexusuk van), miért nem válnak szintén "bombanővé"?

Figyelt kérdés
Manapság már a legrondább lányból is szépet lehet varázsolni megfelelő eszközökkel.
2011. jan. 9. 21:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

En nem hinnem, hogy a megcsalt felesegeknek kisebbsegi komplexusuk van, de biztosan, hogy megviseli Oket az, hogy a parjuktol ezt kapjak.

Hiszen ha belegondolunk, hogy egy feleseg vezeti a haztartast, neveli a gyermekeket s a ferj pedig masfele jar pl.

De nem minden ffi ilyen, s nem jelenti azt, hogy a feleseg ezt erdemelte pl.

Inkabb csalodott lesz es megalazonak, becsapasnak fogja erezni, de talan jogosan is.

2011. jan. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Azért mert nem lehet mindenki bombanő.
2011. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

egy kapcsolat nem azon múlik,hogy egy nő milyen bugyit hord és mennyire öltözködik divatosan és ,hogy szülés után ereszkedett-e kicsit a melle.Mindenkinek a pénztárcája és adottságai dönti el milyen időközönként tud magára költeni és mennyit.A párom és én mind a ketten melegítőbe járósak és ápoltak vagyunk a húgom úgy szintén.Az orvosi rendelő,templom és az étterem kivételével egy csomó helyre normális melegítőbe megyünk.A közhiedelemmel ellentétben normálisabb pasik kifejezetten utálják ha egy nő túl sokat költ magára és mindíg a tükörbe lesi magát valamint a plasztikai műtéten jár az esze.Az ilyen nő inkább önértékelési problémákat sugároz nem igényességet..


Ezt a választ te írtad.

2011. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Mert lusták,csak rinyálni tudnak.

Itt is mindenféle kifogással jöttök,jaj ez nem az nem.

Miért NEM TESZTEK ÉRTE?

Ha nincs pénz el lehet menni DOLGOZNI,képezni magadat,és jó munkát kifogni,jah,hogy ahhoz fel kellene kellni a süti mellől?Ez igaz.

EL lehet menni edzőterembe havi 6000-ért olyan termek vannak,hogy ihaj,igazi edzőtermek,és a segítenek.

Kajában az egészséges sokkal olcsóbb,nekem a napi kajám 2000Ft csirke-rizs és fehérjesék,tejet nem iszok,a fehérje sékem sokkal olcsóbban jön ki,havi 40.000Ft a kajám,úgy,hogy TESTÉPÍTŐ vagyok.

És nem nem csak ez az életem napi 8-11 órákat dolgozok keményen,csak tudom,hogy mi a CÉLOM,ami az átlag nőnek nincsen csak sírni tud de azt nagyon aztán csodálkozik ha a pasi mást keres.Siránkozás megy,de TENNI A DOLGOKÉRT már nem.

Ne kifogást keressetek hanem lehetőségeket,mint a SIKERES EMBEREK.

Nincs annyi pénz,el lehet menni másodállásban,aztán meg edzeni és utána járni a diétának.

És igen addig a pulyára vigyázz apuka vagy a nagyszülők,nahát erre is találtam megoldást.

Ha minimálbért kerestek az meg a ti hibátok,szakmáról esetleg hallottatok és lám lehet menni KÜLFÖLDre is ahol nem minimálbért keresel ha van egy szakmád.

Ja,igen bocsánat megint meg kell emelkedni a karosszékből.

Aki tud angolul:There is no free lunch.

2013. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!