Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az esetről? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

Még főiskolás koromban történt meg az eset szobatársnőmmel. Volt egy srác akivel gimiben is osztálytársak voltak aztán itt is egy évfolyamra jártak. Eleinte tök sokat lógtak együtt, aztán a fiú egyre kevesebbet jött át meg ilyenek. Néha összevesztek rajta,hogy megromlott a kapcsolatuk. Erre mindig mondta a srác,hogy a barátnőm miatt van ez így mert ha rajta múlna akkor minden percet együtt töltenének. Sokszor mondta a csajnak,hogy randizzanak meg ilyenek, de barátnőm nem mert belemenni mert habár helyesnek találta a fiút, nem hitte,hogy komolyan gondolja a dolgot. Ezek után volt,hogy több héten keresztül nem beszéltek, a srác kerülte is a csajt. Mondogattam a csajnak,hogy miért nem hívja fel vagy valami, de ő nem akarta. Aztán egyszer elbeszélgettek mégis erről komolyabban, elmondta a fiú,hogy mennyire kedveli és szimpatikus neki és hogy töltsenek együtt több időt. Mondta barátnőm,hogy nagyon örül neki,hogy így vélekedik és benne van, örül,hogy jó barátok lesznek. És hogy ő egyébként most jött össze egy sráccal. Erre a fiú mondta,hogy akkor inkább sohase beszéljenek többet. A következő 2 és fél évben tényleg egyszer sem érdeklődött, barátnőm után vagy valami, ha barátnőm megállította lerázta,hogy más dolga van. Sokszor sírt emiatt barátnőm, és láttam rajta,hogy nagyon megviseli őt ez.

Ekkor valaki azt mondta,hogy a fiú azért csinálta ezt mert annyira szerelmes volt belé,hogy nem tudta elviselni,hogy nem járnak, és nem ezért nem tudott a közelében lenni.

Ti mit gondoltok a lány és fiú érzéseiről?


2011. jan. 10. 01:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A fiú normális és korrekt volt,a lány meg egy határozatlan kis pondró és még arcul is köpte a srácot.
2011. jan. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A srác tök jófej, szerette a lányt aki egy lúzer volt de meg is érdemli..elvesztett ezzel sok szép évet.
2011. jan. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom a srácot. A csaj egy éretlen kis ribanc.
2011. jan. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én is mindig barátnőmet hibáztattam, én is sajnáltam a srácot mert ha így nem mutatta is, és egy csomó barátnője volt, néha pl meccsen voltunk és barátnőm játszott akkor nagyon látszott rajta,hogy oda van érte.

Nagyon tiszteltem benne, hogy egyszer sem mondott semmi rosszat barátnőmre, pedig eleinte lehülyézte a csaj őt, amiért így viselkedik.

2011. jan. 10. 02:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Üzenem a barátnődnek, hogy süljön ki a szeme! Egyébként hány évesek vagytok?
2011. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát most 22, amikor történt 18 évesek voltak
2011. jan. 10. 02:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk 18 éveshez képest az elég gyerekes viselkedés mindkét részről..:)
2011. jan. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát igen, lehet,hogy akármelyikük próbálkozott volna a két és fél év alatt, simán kibékülnek.

Tudom,hogy egy idő után barátnőm már nagyon szégyelte magát és nem is mert a srác szeme elé kerülni...

A srácot nem tudom...lehet túl büszke volt ahhoz,hogy odamenjen...

2011. jan. 10. 02:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Remélem a srác rájött, hogy a csaj nem érdemli meg és ezért nem találkozott vele.:)
2011. jan. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha most újra közeledne valamelyikük mi lehetne belőle? A munkájuk miatt néha találkoznak, szóval van esély. Barátnőmnek nincs senkije, a fiúnak nem tudom...
2011. jan. 10. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!