Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kérdezzek rá vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérdezzek rá vagy mondjam el neki, hogy tudok erről az esetről?

Figyelt kérdés

nah szóval

van egy srác akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, de ő szombaton elment bulizni és full részegre itta magát és közbe rámászott egy lányra és ölelgette meg nem csak ölelgetés volt hanem csók is.

és én ezt megtudtam, holnap lesz a második randink.

meg msn-en is beszélünk folyton.

mondjam el neki hogy tudok az esetről, vagy várjam meg míg ő magától elmondja??

bocsi a helyesírásihibákért csak siettem az írással. :)

előre is köszi

16/L :)


2010. jún. 21. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hozd fel neki. Jobb ha őszinték vagytok egymáshoz. Enélkül semmi értelme. És lehetséges, hogy magától el sem fogja mondani.
2010. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne menj el a második randira. feltéve ha hiszel a pletykáknak.

a srácról ennyit. ha veled találkozgat és közben mással kavar... a tanulságot mondja el más. szerintem egyértelmű.

2010. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit féltékenykedsz?Még nem jártok!Szabad neki más lányt csókolgatnia.
2010. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hiszek én a pletykának de nem is pletyka sajnos, hanem a báttyám mesélte neki msn-en hogy mit művelt full részegen...

és van közös kép ilyen bulifotó és ott is ölelgeti a csajt... :S

2010. jún. 21. 16:58
 5/14 A kérdező kommentje:

hát jó rendben , de akkor is olyan izzé.

itt mondja hogy szeret meg amikor együtt voltunk bulizni egész este együtt voltunk mostmeg ha részeg más csajt csókol meg ölel :S

tudom hogy nem kéne féltékenykedni meg hogy még nem járunk de nekem ez akkor is sz-rul esik :S

2010. jún. 21. 17:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi probléma te is keress egy másik srácot, aztán lássuk mit szól hozzá.
2010. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy sz*rul esik, én simán dobnám a srácot, még akkor is ha nem járunk:D Ölelgesse csak akkor a másik csajt, engem meg elfelejthetne;)

18/L

2010. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 21. 17:05
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszii 18/L

De épp ez az hogy arról a csajról azt állítja hogy egy k*rva és ő neki nem kell az a csaj.

Csak mert "részeg" volt... :S

Nem tudom mit tegyek :S

2010. jún. 21. 17:06
 10/14 anonim ***** válasza:
szentem higgy neki h csak azért csinálta mert részeg volt.....gondolom te is voltál már részeg és tudod h mekkora ökörségeket csinál az ember!:Damúgy lehet h csak azért nem téged ölelgetett és csókolt mert nem voltál a közelébe...na csak enniyt...:)14Ł
2010. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!