Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, kihasznált és csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, kihasznált és csak játszott velem?

Figyelt kérdés

Egy pasi teszem hozzá ismerem a srácot lesmárolt egy szórakozóhelyen és eléggé sokáig tartott ez a dolog olyan volt mintha járnáánk teljes mértékben azóta én belé szerettem és mondogatom neki hogy beszélnünk kéne de ő vmiért nem akar teszem,azt is hozzá hogy amikor lesmárolt akkor nekem volt barátom és ő tudta is de mégis lesmárolt és eleve ugy kezdte hogy el ne mondjam a barátomnak és én kérdeztem tőle hogy mit és oda huzott magához.. és most nem tudom mi van ilyenkor nem értem miért smárolt le jó tudom hogy mindenhez két ember kell de akkor is nagyon megszerettem és nem tudom mit csináljak mi lenne a helyes.. segítsetek

Evelin


2009. jan. 30. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A "lesmárolt" szó...nyilván ha nem hagytad volan nem tudta volan megtenni...volt barátod,és egy(-vagy több) "smárolástol" igy beleszerettél?Semmi érzelem semmi?

Nyilván nem érdeklik a srácot az érzelmek...nem érdekelte,hogy akarod e...hogy ott a barátod...

ha akarna töled valamit nyilván mondta volna.

Most vesztettél egy kapcsolatot,ami biztos müködött és tökéletesen megvalósul nálad a "két szék közül a pad alá" elv.

A srác kihasznált...kapcsolat nélkül si megkapta amit akart...téged pár alkalomra.

2009. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén ezt kérdezed? Biztos hogy kihasznált szerintem... :( Ne légy naív kérlek...:(
2009. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kihasznált...biztos bejöttél neki...és mivel tudta h van barátod,ezért számára"elérhetetlen" voltál...de te hagytad magad..és ezért látta,hogy könnyü eset vagy(nem megbántani akarlak)számára ez csak 1 kaland volt..és most biztos azt érzi,hogy veled bármit megtehet..mivel már "megvoltál" neki...ezért már nem tart érdekesnek :S..szerintem ezért nem beszél veled...vagypedig megbánta a dolgot..
2009. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!