Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszott velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik..ő is tett rá utaló jeleket,mondta hogy tetszek neki,szeret,féltékenykedett..de eközben több fiúval is flörtölt..már kb.3-4 hónapja beszélgetüttünk meg elvoltunk,de nem jártunk..aztán egy pár napja azt mondja,hogy csak barátként tekint rám...most csak játszott velem?Mert ha tényleg tetszettem neki és aztmondja szeret..az nem múlik el egyik napról a másikra nem?? 14/F
2011. máj. 19. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyu 3-4 hónapig nemléptél??...vess magadra
2011. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha több fiúval flörtölgetett akkor mit vársz? Nem kötötte le magát melletted és nem is írt le téged, de jött valaki akivel már tervei vannak és pápá, csak barátok. Ebbe estél bele. Annak nézed aminek akarod.
2011. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez egy kis taknyos k.rva


ne is foglalkozz vele, keress rendes lányt

2011. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy tetszettél neki és azért "flörtölt" hogy féltékennyé tegyen mivel te nem voltál valami határozott.De aztán te nem léptél és kiábrándult belőled.

Legalábbis én valami ilyesmi helyzetbe voltam nem rég ^^

Persze az is lehet hogy tényleg csak egy kis r...nc.^^

14/L

2011. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

1. A legtöbb lánynak az érzelmi életébe több srác is belefér (fordítva is). Ne azt lássuk már valódi szeretetnek, ha valaki csak egy másiknak él.

Ettől persze lehet, hogy a csaj, tényleg csak játszott.

2. A 3-4 hónap tényleg túl sok idő. Máskor szerintem cselekedj hamarabb, mielőtt pancsernak nézne.

3. De: a szerelem elmúlhat egyik napról a másikra, ahogy jön, úgy megy.

4. Sajnos sok csaj (szándékosan vagy automatikusan) adja a lapot a srácnak valamilyen okból. Persze aztán meglepődnek, ha "veszed a jelet", mert ők "nem úgy gondolták".

Végül: szerintem állj elé, ha még nem késő és mondj el neki mindent. Magad miatt. Talán nagyon be fogsz égni, de legalább megpróbáltad. Tettél, agyalás helyett. És legközelebb nem lehet játszani veled majd, mert már nem fogsz teret engedni annak, hogy húzzák az agyadat. ;)

Sok szerencsét!

2011. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:36


Jól mondja.^^

2011. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy lány nem adja fel 3-4 hónap alatt, ha valaki tetszik neki ("ő is tett rá utaló jeleket"). Egyszerüen sok pasival ismerkedett és az egyik bejött neki. Ha egyedül te voltál volna neki akkor nem adja fel fél év után se.
2011. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként - csak úgy kíváncsiságból - elmondanád a keresztneved?
2011. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..hát akkor lehet hogy én csesztem el :(

am Krisztián a keresztnevem

2011. máj. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!