Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy most vége kéne lennie?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon szeretem és ő is nagyon szeret engem, de sokszor úgy érzem, hogy nem ért meg, nem képzeli magát eléggé a helyzetembe. Amikor felhoztam ezt a dolgot azt mondta, hogy csak képzelődöm és ő ezt nem így érzi. Kértem, hogy szüneteltessünk egy kicsit, mert akkor talán rájön, hogy mennyit jelentek neki, illetve, hogy én mit is érzek iránta. Még aznap este nagyon kiborultam és elsírtam magam. Megint én tettem ezt. Az fáj a legjobban, hogy nem mondja, hogy ne tedd vagy nem akarom! Csak annyit, hogy ha te így érzed akkor nem tudok mit tenni! Mit kéne tennem? Mindennél jobban szeretem, de elfogy a türelmem:(

Én 18 ő 29


2011. jan. 10. 19:36
 1/3 anonim válasza:
ugyan ez csak fiatalabb vagyok..meg kevesebb időt jártunk...szerintem szakíts akkor is ha most fáj...ha meg kellesz neki akkor küzdeni fog...
2011. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bonyolult egy helyzet. lehet, hogy azért nem tiltakozott, mert nem olyan fontos neki a dolog. de lehet, hogy esetleg azért nem mondta, hogy ne tedd vagy nem akarom, mert szeret téged annyira, hogy megtegye amit kérsz? vagyis önzetlen, vagyis hát, olyasmi. én mindenképp elengedném a barátomat, ha kérné. nincs ami fontosabb lenne nekem az életemben, mint ő, de úgy érzem, nem vagyok elég jó neki, és ha ő nem boldog mellettem, akkor hagynom kell, hogy azt tegye, amit jónak lát, hogy az lehessen, máshogy, máshol, mással. akkor is, ha piszkosul fáj.
2011. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt mondta akkor, hogy ő szeret és nem érzi, hogy bármi probléma lenne kötünk! Akkor nem értem, hogy megint én fújom fel a dolgokat...Csak azt tudom, hogy ha nem lenne boldog már itt hagyott volna. Együtt élünk már több mint 1 éve, de eddig még ilyen nem fordult elő...Remélem ezt is megoldjuk valahogy.

2011. jan. 11. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!