Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok. Ma van a 6....

Lombikos vagyok. Ma van a 6. ciklusnapom és eléggé vérzek. Már rég vége kéne lennie. Ez normális?

Figyelt kérdés
Járt valaki így? Felhívtam a dokimat, azt mondta, hogy előfordul, de úgy szeretném, ha elmúlna már. Eléggé erősen volt meg délelőtt. Darabos meg minden.... Ez a gyógyszerek mellékhatása lehet? Ugye ettől még sikerülhet???
2010. aug. 2. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy lombik alatt vagy most vagy lombik után? Ha közben vagy, milyen gyógyszert kapsz? Nekem a lombik közben és utána is normális volt a mensim, úgy, mint máskor. Én gyógyszert nem kaptam, csak a decapeptylt kellett adnom a ciklus 21. napjától, mert long protokolom volt, de ez nem kavart be a mensibe semmilyen módon.
2010. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mit jelent a long protokol?

lombik közben vagyok éppen.

első naptól Decapetylt kapok és a 3.-tól Gonal F-et. meg még egy pár másik tablettát.

én sem gondoltam, hogy bekavar.... a 4. napig tök normális volt, most a 6. és elszabadult a pokol. nagyon megijedtem. nehogymár emiatt ne sikerüljön...

köszönöm a választ!

2010. aug. 2. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor neked is longot csinálnak. Az azt jelenti, hogy az előző ciklus 21. napjától kell szúrni a decapeptylt. (A short protokolnál a 3. naptól indul a stimu csak.) Szerintem nem ettől függ, hogy sikerülni fog-e lombik. De ha pár nap múlva még mindig ilyen erős a mensi, szerintem menj vissza a dokihoz. Nekem teljesen normális volt közben, olyan, mint máskor.
2010. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam végig újra amit írtál. Valószínűleg félre értettem. Neked a rövid protokolod van akkor, mert ha jól értem, a ciklusod 1. napjától kapod a decapaptylt. Na de a mondandóm lényegén nem változtat, szóval ha nem enyhül pár napon belül a mensid, szerintem keresd meg a dokit.
2010. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

csütörtökön kell visszamennem, azt mondta a doki, addigra el kell múlnia, de nem úgy tűnik, ugyanaz a helyzet, ami tegnap is volt...

azért kicsit aggódom....

igen én az első naptól szurizok Decapeptilt és a 3. tól Gonal F-et.

nagyon kíváncsi vagyok mi ez nálam....

2010. aug. 3. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem csak a hormonok kavarnak be nálad. Azért nem nagyon tudok érdemben nyilatkozni, mert nálam ugye a long protokol volt. Nagyon kíváncsi vagyok, mit mond majd a dokid, írd meg csütörtökön! Melyik intézetbe jártok?
2010. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sajnos ma sem jobb a helyzet, mint az elmúlt két napban... ráadásul fáradt vagyok, fáj a hasam, áááááá

na majd holnap visszamegyek a dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond.

egyébként Pécsen az Édesanyák útjára járunk!

2010. aug. 4. 08:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Holnap írd majd meg, hogy mit mondott a doki. Nagyon drukkolok neked!
2010. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
minden rendben van, a leletem teljesen jó, minden a terv szerint, csak hát még mindig vérzek, szombaton kell mennem megint, ha addig sem múlik el, akkor azt mondta a doki, hogy ad vmit rá....
2010. aug. 5. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!