Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon gáz így? Megujjaztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz így? Megujjaztam és csók is volt, de ő járni szeretne velem.

Figyelt kérdés
Ma a lány haverom lesmárolt hagytam neki magam jól esett meg is ujjaztam jól elvoltunk le is szopott volna ha lett volna ha fel tudunk menni hozzájuk de nála is voltak otthon így nem mentünk fel- Na a lényeg az hogy nem akarom járni vele meg úgy mással se én most függetlenül érzem jól magam és a szex az mehet de más komolyabb nem kell egyelőre. Ő viszont szerelmes most azt hiszi minden oké mert még nem beszéltünk erről csak azt hogy nagyon jó volt kíván legközelebb tuti bepótoljuk ami most kimaradt ugye leszop... szombaton találka de én félek mert ő már a járásról is beszélt de erre nem sokat mondtam de azt mondta msn-en, hogy szombaton folytatjuk. Mit csináljak? Vélemény?
2011. jan. 12. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Vélemény:tanulj meg helyesen írni!!! Szörnyű volt végigolvasni!

Na de most reagálnék a témára is, nehogy azt hidd csak leoltani jöttem. Gondolj bele picit mit éreznél te fordított helyzetben. Szerelmes leszel 1 lányba, bármit megtennél érte (legalábbis szexuális keretek közt) és ő még vissza is él a jóindulatoddal. Hagyja magát csupán önzőségből h neki jó legyen, közben "le sem szarja" a te vágyaid, miszerint szeretnél vele lenni. Elég rossz lenne nem? Szal én azt mondanám h fő az őszinteség. Mondd meg neki h jó vele, nyitott vagy rá szexuális téren, de többet nem akarsz. Gondolja át neki megéri e ezen az áron, és ha igen akkor talizzatok. Ha neki nem felel meg így, akkor legalább nem éli bele magát még jobban az egészbe.Ez így lenne fair úgy gondolom.


"életművész"

2011. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nem akarsz vele járni. Minél elôbb. Aztán utána még befejezhetitek, amit elkezdtetek.
2011. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
idiot vagy. De majd rájösz talán. Az ilyen lányokból lesznek a betonfallal körülvettek, aztán a 3. srác már fél évig lohol majd utána, hogy 1 pici bizalmat szerezzen nála. AZ ilyen alakok miatt mint te
2011. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Korrekt, ha szépen, intelligensen elmondod neki amit itt leírtál. Persze kicsit finomabban. Ha a lány romantikus, szex helyett használd a szeretkezés szót, a szopásra is találj ki valami érzelmesebbet :)
2011. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cumi és a dugás után mond el-ha rákérdez-,hogy te most nem szeretnél járni,viszont találkozhattok és barátok is maradhattok.
2011. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ismered a vesszőt, vagy mi a f@sz?
2011. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mai tinilányok azt hiszik, hogy ha testileg kielégítik a fiút, akkor az majd beléjük szeret. Hihetetlen számomra ez.


Én egyik fiú haverommal sem gondoltam ilyenre, hogy majd lesz köztünk testi kapcsolat. De egyszer. Csókolóztam egy fiúhaverommal. De a mai világ már annyira "fejlődik", hogy a csók semmi, egyből a lényegre térnek. Elképesztő.

2011. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!