Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró ha egy fiú alapozza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ha egy fiú alapozza az arcát? Csókolózásnál tud irritáló szaga lenni az arcon?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok de szoktam használni alapozót mert kiemeli a szememet nagyon főleg hogy kék és kicsit sötétebb a színe nagyon ütősnek tűnik. Viszont arra nem gondoltam a csókolózásnál a szaga ha a lány orra az arcomhoz nyomul nem-e lehet zavaró... Mit gondoltok csajok?
2011. jan. 13. 01:12
1 2
 1/14 gyaszmadar ***** válasza:
hát fiam neked trágya volt ovodában a jeled. Egy értelmes fiu\férfi bármilyen zene stílust is vall magávénak ne sminkelje magát. Ha igy haladsz hamarosan a kék osztrigában fogsz kikötni
2011. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
alapozó krém csak. nem sminkelem magam nem csinálok ilyeneket azért csak szimpla alapozó
2011. jan. 13. 01:36
 3/14 anonim ***** válasza:
nem csípem a metroszexuálisokat
2011. jan. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, pasival vagy nővel tervezel csókolózást. Egy nő valószínűleg kiakadna rajta, egy hokomos pasi lehet hogy nem.
2011. jan. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Meleg itt a helyzet......
2011. jan. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Támadnak a hurkák ,mindenhol Bu.zik meg kú.vák!
2011. jan. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azt, hogy ne a lányok között keresgélj...
2011. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell valakit rögtön lebu*izni !?!

Ok, én se szívlelem, ha egy fiú sminkel, de ez csak alapozó.

Kedves kérdező : Igen, szerintem a legtöbb lányt ez zavarná, de ha valaki szeret, azt nem fogja. És sajnos nem is nagyon tudok a második kérdésedre válaszolni, mert még nem csókolóztam alapozót használó fiúval.

2011. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem volt egy párom (fiú), akinek mániája volt az alapozózás... az lett a vége, hogy kicsavartam a kezéből, mikor újra fel akarta magára kenni, és megmondtam neki, hogy ezt inkább ne. szóval igen, a legtöbb lányt zavarja, nem a szaga miatt, hanem maga a tény, meg a kencefice a srácon.
2011. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akik b*ziztak azoknak elmondanám hogy hetero vagyok attól és lánnyal tervezem a csókolózást én eddig csak lányokkal jártamés ezen nem is változtatnék mert az undorító lenne... homofób vagyok kissé különben is... akik értelmes választ adtak azoknak meg köszönöm igen szerelmes belém az illető lány.
2011. jan. 13. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!