Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megérzi a csaj, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megérzi a csaj, mit ettem, mit ittam stb csókolózásnál?

Figyelt kérdés
És ez kellemetlen is neki?Használjak mindig mentolos rágót?
2009. szept. 12. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg lehet érezni! Ha nem tudsz előtte fogatmosni, használj rágót, mert nem túl kellemes mondjuk a fűszeres fasírozottat érezni :D
2009. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm, suliba járok, a barátom is odajár, órákközött csókolózunk, és olyan rossz, mikor kajál vmit, és utána érzem, pl diós vmi, utálom a diót, és utána érzem a szájában a diót..:S és kínálgatom rágóval, de nem kell.
2009. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint én nem vagyok finnyás


minden gond és fujjogás nélkül csókolom meg a páromat,függetlenül attol hogy épp előtte hagymát,fűszerest kaját vagy akármit tettem elé,és evett...

ezért nem fogom állandóan rágóval tömni,vagy szájvizet elétenni üdítő helyett...

2009. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, én nem azt mondtam, hogy fújjolok, bármi probléma nélkül megcsókolom evés után, de nem feltétlen kellemes mondjuk érezni az energiaital ízét vagy a hagymáét.
2009. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

a törkölypálinkát nehéz letagadni.

egyébként javallott ugyanazt enni/inni a gáréval, és akkor egyikőtök sem érez semmit.

2009. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet érezni, de engem nem szokott zavarni. Mondjuk a múltkori hagymaleves után nem voltam boldog xD
2009. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha biztosan nem tudsz fogat mosni, azért hagymát ne egyél.
2009. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na hát Én nemszoktam megérezni semmit..
2009. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát énse szoktam figyleni rá érzem h mit evett de nem zavar nem foglalkozok vele mert szeretem és ennyi...
2009. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2009. szept. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!