Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit értetek komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értetek komoly kapcsolat alatt?

Figyelt kérdés

Nekem az a komoly kapcsolat,hogy ha már a pár összeköltözik(tervezi) és házasságot,gyereket terveznek( vagy már rá is álltak a dologra.Minden más hosszútávú kapcsolat az én meglátásom szerint.Azt is csak hosszútávúnak nevezem,hogyha évek óta együtt vannak,és jól érzik magukat.

A legtöbb ismerősöm időben méri a komlyságot(nagyjából úgy,hogy 2 hónap nem komoly,de fél év már komoly kapcsolat).

Most akkor melyik a komoly vagy ki mit érez komolynak?


2011. okt. 30. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

én is azt érzem komolynak, hogyha házasságot, családot terveznek...pl az exemmel 1 évig voltunk együtt, de még viccből se mondtam volna komolynak


a mostani párommal még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de komoly, mert jövő ilyenkor már férj és feleség leszünk, ha addig semmi nagy probléma nem üti fel a fejét

2011. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Komoly:összeköltözés,szerelem a kezdetektől fogva és eljegyzés minimum,és az eljegyzést követő következő nyáron házasság.(összeköltözés lehet az első hónapban is,szerintem nem időhöz kötött a komolyság)


Elvagyunk kapcsolat:randizgatunk,néha lefekszünk egymással,eljárunk ide-oda,ismerjük egymás baráti társaságát.(=Ez a szex körítéssel).Ez akár évekig is eltarthat,tipikus sehova nem vezető együtthálás.


Se veled,se nélküled:sok veszekedés,még mindig különélés

és sóherség,elégedetlenség.

2011. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Párommal 2év 7hónapja vagyunk együtt. Még külön élünk de tervezzük az összeköltözést, eljegyzést és gyereket. Mindent a lehető legkomolyabban fogunk fel. Mindez az anyagi helyzetek miatt nem jött még létre.


Szóval külön élünk, nem vagyunk egymáshoz kötve, nincs gyerek de én komoly kapcsolatnak mondanám mégis. :)

2011. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mi kicsivel több,mint 2 éve vagyunk együtt és nem mondanám komoly kapcsolatnak.Szóba került az összeköltözés, én költöznék oda hozzá,csakhogy akkor fel kell mondanom munkahelyemen és elölröl építgetni mindent és hirtelen nem akarok belevágni, meghát szeretem is munkám,de 60 km távolságról nem menne.Egyenlőre emiatt hezitálok.Ezt ne úgy értsétek,hogy munka vs szerelem harc van,egyszerűen ott a páromon kivül mást nem ismerek, ő meg egész nap dolgozik, eléggé meg lennék lőve.


Nézegetem az álláshirtedétesek,hogy ne a nagy semmibe mondjak fel,de egyenlőre semmi értelmeset nem találtam.Nagyon jó fizetése van, mondta,hogy eltartana hónapokig vagy amíg nem találok olyat amit szívesen csinálok,de ez meg nem az én világom...


Nem vagyok 100%al ráállva a költözésre egyenlőre,csak játszok a gondolattal.Ő sem erőlteti,de már párszor előjött ez a téma.A gyerek és házasság nálunk még nem került szóba(21 éves vagyok).Sose voltunk tipikus rózsaszín ködös szerelmesek.


Tegnap volt nálunk egy családi összejövetel és mindenki az esküvőnket tervezgette és a mi kapcsolatunkat hozták fel,hogy milyen a normális, fokozatos,komoly kapcsolat.Pedig szerintem a kapcsolatunk még nem komoly.Mi ott még nem tartunk.

2011. okt. 30. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok =)

Én is 21éves vagyok amúgy. :) Párom 28.

De nálad azért tényleg nagy távolságról van szó. Én is költöztem már el szintén 60-70km-el arrébb. 1hétig bírtam. Senkit nem ismertem. Egész nap nem volt kihez szólni,max esténként. Meló sehol. :S

Nem akarlak lebeszélni, de nagyon jól át kell gondolni. Jól teszed, hogy nem ugrasz egyből bele :) Azért sok sikert :)

2011. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Walk With Me ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolat szerintem az, ami komolyabb ismertségen, bizalmon és szerelmen alapul. Egy 1 hónapja tartó párkapcsolat is lehet komoly, ha nem úgy állnak hozzá a felek, hogy ez csak valami "ne legyek egyedül/legyen kivel dugni" szerű időtöltés.
2011. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha végigpörgetem a múltamat, akkor arra kell rádöbbenjek, hogy nálam egy esetleges második randi már a komoly kapcsolatok közé sorolható. Még akkor is, ha a lány közben "lecserélődött" egyik barátnőjére... Nem vagyok rá büszke, bizonyára bennem a hiba.
2013. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!