Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel másfél évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel másfél évig jártunk. Sokat veszekedtünk, néha ingerült voltam, és bunkó. De sokszor nagyon kedves is voltam vele. De a veszekedések miatt kihúnyt benne a tűz. A tüzet valahogy újra lehet éleszteni benne? Nekem nagyon fontos ez a lány.

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év az sok idő. Ha bebizonyítod neki, hogy tényleg igazából szereted akkor még talán van esély. Azt, hogy hogyan csináld azt már ne kérdezd, ahogy te jobbnak látod elvégre is te voltál benne ebbe a kapcsolatba és ha mindent jól csinálsz, még leszel is. Az ingerültséget ill. ahogy te fogalmaztál bunkóságot pedig próbáld meg félretenni, legaqlább míg vele vagy. Hiszen ő is pont ezt várja tőled. Ha más nem, akkor a szerelmével legyen boldog, nyugodt és a kapcsolatotok is legyen harmonikus - ez pedig megint csak 2 emberen múlik. Bizonyítsd be neki, hogy te valójában nem ilyen vagy!

Sok sikert!

Üdv

2009. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nélunk is hasonló a helyzet.Bár ugynézki most ez megoldódott(legalábbis remélem)

Ha gondolod adj e-mailcimet vagy msn-címet,szerintem tudnák egykét okos dolgot tanácsolni!

Üdv.Egy srác

2009. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak sajnos azt mondta,hogy hiába változnék meg,akkorsem lenne már ugyanolyan mint régen. Már nem érzi azt a tüzet.
2009. febr. 1. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Na akkor ez üres hajó... Tuti, h nem fog Veled összejönni úgy, hogy igazából, szerelemből szeressen... Felejtsd el...
2009. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudná a barátnőd most,hogy később,hogy fog érezni.Sok nő(szerintem ő is)még azt sem tudja eldönteni,hogy jelenleg,hogy érez...

Ne a dumáddal az eszére akarj hatni ,hanem az érzéseire,a szívére!

Tudod,hogy kell,nem?!

2009. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sokkal kedvesebb vagyok vele,vittem is neki virágot,meg is csókoltam. De ettől csak lelkiismeret furdalása lett...

Mondjuk azért nem bírta ki h ne adjon puszit a számra amikor közel hajoltam hozzá,és adtam puszit az arcára. De erre csak azt mondta h túl közel volt a szám,és izgató volt.De később mondta h megbánta,mert nem akarta h újra reménykedjek... De az való igaz h sztem nem tudhatja előre,h mit fog érezni később. De én ennél többet nem tudok tenni.

2009. febr. 1. 18:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Ennél jobban hogy hassak a szívére?
2009. febr. 1. 18:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van vmi ötlete,kérem ossza meg velem:)
2009. febr. 1. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj nekem egy privát e-mailt.Megosztom veled a tapasztalataimat.
2009. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oks. Mi az email címed?
2009. febr. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!