Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány vagyok! A "baráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farkaslány19 kérdése:

19 éves lány vagyok! A "barátom" jóval idősebb tőlem! 6 éve hiteget hogy el fog válni miattam a családjától! Csúnya és rossz dolog de érdemes várnom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 13:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
13évesen kikezdtél egy nős férfinal! :OOOOOOOOO
2011. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog elváni miattad királylány,te csak dugni kelessz neki.
2011. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Én a helyedben először őt köpném arcon, aztán magamat!

A kérdésedre, pedig határozottan NEM a válasz!

2011. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez nem kamu, és tényleg 13 évesen jöttél össze egy nős férfival, akkor a csóka jó eséllyel bűncselekményt követett el. Egy ilyenre akarsz várni?

Úgy általánosságban meg: ha 6 éve hiteget, mégis mire akarsz várni még?

N32

2011. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha hat éve hiteget, várj még egy kicsit, hadd hitegessen másik hat évig. Majd csak kiöregszel és lecserél!
2011. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Te meg 6 éve hiszel neki? Felejtsd már el.
2011. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Ez nehéz kérdés,mert itt tudni kellene h. miért nem válik el.Én egy 20 évvel idősebb,családos emberrel voltam,aaki már 10-15 éve el akart válni,de a mai napig nem vált el,mert félt h. a felesége a gyerekeit ellene uszítja.Mi már nem vagyunk együtt,viszont a szakításunk után 1 év múlva kiköltözött külföldre.szerintem válni nem mer,de legalább így nyugodtabban tudja élni az életét.


Viszont azt nem értem h.13 évesen hogyan tudtál össze jönni egy ilyen emberrel, hisz akkor még szinte gyerek voltál.Egy ártatlan, naív kislány.Ez nekem egy kicsit furcsa h. egy felnőtt férfi egy gyerekkel jön össze,szóval ebben az esetben én inkább attól félnék h. hülyít az illető,de te látod h. milyen a kapcsolatotok.Szerintem válts mert ez nem normális.

2011. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Én először magamat köpném le... aztán őt...
2011. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

És rajtad kívül még hány kislányt rontogat?

Remélem az erkölcs szó mond valamit, ugyanígy az önbecsülés. Még fiatal vagy, nem késő normálisemberré válnod. Ja és javaslom a feljelentést.

2011. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Emberek ti egyből a 19-6=13 ra gondoltok. Ő azt irta hogy 6 éve hitegeti. De hogy mióta vannak együtt azt nem. Az még korábban is lehetett. ÚÚÚr Isten, hogy lehet ennyire pedofil egy férfi.
2011. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!