Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura kérdés, offot nem kérek:N...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura kérdés, offot nem kérek:Néha nem érzed úgy, hogy szerelmes vagy egy szinkronszínész hangjába? Nagyon komolyan kérdezem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én inkább zenészekébe szoktam... De ez biztos csak azért van, mert több zenét hallgatok, mint filmet nézek... :)
2011. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, ha sokat nézel filmet:) Nekem is van kedvenc szinkronhangok, de szerelemre nem gondoltam:) véletlen nem csak egyszerüen szereted?
2011. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem. :D Persze nem szerelem, erős vonzalom, lúdbőrözés.

Háda János, Varga T. József és még vannak, de nem mindenkinek nyomoztam ki a nevét. :) Sok sorozatot néztem, amiben ők adták a színészek hangjait és hajh. :)

21/L

2011. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:D

Persze,én se vagyok szerelmes..Csak na..

2011. jan. 16. 00:05
 5/13 anonim ***** válasza:

vannak nők akiknek kifejezetten kellemes a hangjuk...

Szerelmes hangba???furi a dolog de majd elmulik...biztos a szerelem a helyes megfogalmazás???

Én mondjuk szeretek olyan zenéket halgatni amit annyira szeretek hogy feldob felpörget euforikus álapotot idéz elő esetleg egy buliban....de én akkor sem azt vallom hogy szerelmes vagyok csak azt mondom hogy ez a zene odaba...és isteni...

szal nem gáz amit érzel csak a megfogalmazásod az...gondolom fiatal vagy és még nem tapasztaltál igazi szerelmet...

2011. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én az eredeti nyelven nézem a filmeket...
2011. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mentifantezsvér ***** válasza:
hát azért nem szerelmes de velem is van hogy nagyon nagyon tetszik egy szinkron hang..és imádom hallgatni :D bár én így a kedvenc rádiómmal vagyok..a csávó hangja benne aki este szokott beszélni..imádom a hangját :D
2011. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én inkább egy-két telefonoperátoros csajsziba.
2011. jan. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igen


Lux Ádám


Mikor José Armandora beszélt rá az Esmeraldában

2011. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

László Zsolt hangjába vagyok szerelmes.

Valamint Alan Rickman és Liam Neeson hangjába.

http://www.youtube.com/watch?v=cw6Swr-ME40

2011. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!