Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemli a barátom hogy megcsináljam neki ingyen?

Figyelt kérdés

Szóval lehet kicsit hosszú lesz de kérlek olvassátok el:

A barátom szintén egyetemista mint én és elég jó kapcsolatban voltunk (baráti kapcsolatban) 2 évig de ebben az utóbbi fél évben valami eszméletlen már nemtudom más szoval helyetesiteni de... szóval bunkó. Az ellőtt elég kölcsönös kapcsolatunk volt de mostanában ugy érzem kihasznál és semmibe vesz. Félek ez a barátságunk végéhez vezethet de nagyon hogy is mondjam nyalizni sem akarok neki mert az nem hinném hogy segitene tehát elég tanácstalan vagyok. Van Myvipen ez a "hitelesitet " felhasználói titulus megkért rá engem hogy segitsek neki ellintézni mert hogy a faterom a myvipnél tevékenykedik és ö ingyen eltudja bárkinek intézni (pár kattintás csak) Nemtudom hogy szerintetek segitsek-e neki ?

Köszi

Ha valaki esetleg privát választ szeretne írni akkor megteheti itt: csokisbarzsi@freemail.hu (de kérek mindenkit normális válaszokat)

Üdv


2011. jan. 16. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném meg neki. Nem veszélyeztetném apám munkahelyét egy hülye közösségi portál teljesen haszontalan szolgáltatásai miatt.
2011. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem!És remélem te sem hagyod hogy csak kihasználjon.Megcsinálnád megköszönné aztán ugyanolyan bunkó lenne mint volt.
2011. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem veszélyeztetné mert láttam hogy dolgozik tehát az abszolut nem gond , nem okozz neki semmi problémát egy ilyen megcsinálása már sok haveromat benyomtam igy söt még olyat is akit 1 hete ismertem :D

De ettöl függetlenül nemtudom elégé bántó hogy semmibe vessz. Nemtudom , várok még véleményeket

2011. jan. 16. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rossz a kapcsolatotok, az nem attól fog javulni,hogy elintézed neki a Myvip tagságot. Ha számodra fontos ez a barát,s bánt a viselkedése,akkor ülj le vele,és beszéljétek meg.
2011. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És szerinted mit kellene neki mondanom ? mert ha felhozom hogy bunko akkor felhuzza az orrát azon :S
2011. jan. 16. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, történt-e vele mostanában valami baj, merthogy úgy érzed, máshogy viselkedik. Lehet, hogy csak stresszel valami miatt, és rajtad vezeti le. Tudod, azt bántjuk, akit szeretünk. :)


(Illetve ha ellenkező neműek vagytok, nem kizárt, hogy szerelmes lett beléd, de fél, hogy észreveszed. :)))))

2011. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző: ha azonos neműek, akkor se :P
2011. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!