Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bnőmmel táv kapcsiba élünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőmmel táv kapcsiba élünk, immár 4. hónapja és csak 7végén talizunk (náluk) nem régóta van az h ingyen hívjuk egymást, és nap 2-3 órát bec telón. Nem fogjuk meg megunni engem?

Figyelt kérdés
Bár ált. ő szokott hívni. Beszéltem ezt vele, és ő is azt mondta h nem fog meg unni mert csak én kelllek neki, de nha félek mert nagyon szeretem és ő kelll nekem., akinek bejött a távkapcsi, tudna tipppeket adni h v választ h ők menyit beszélgetnek? ill tippeket h ne legyen vége estetleg? bár hozzá teszem h ugy vagyunk vele énis és ő is h már együtt maradunk de nha bennem van a féslz köszi előre is.
2011. máj. 10. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
először tanulj meg fogalmazni, aztán kezdj bele kapcsolatokba
2011. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsolatban elunk a parommal, 9 honapja. Mi minden delutan beszelunk msnen, ha nem dolgozik, tehat tobb mint ket harom orat. De msnen persze nem az igazi. Szerintem nem fog megunni ne aggodj, foleg igy, hogy o hiv teged :) Sok sikert!
2011. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nicole5335 válasza:

8 hónapja élek a barátommal távkapcsolatban, mi is csak hétvégenként tudunk találkozni, és msnen beszélgetünk minden nap. Biztos nem tudnám megunni, mindig csak a hétvégéket várom.

Furcsa azt olvasni, h távkapcsolatban vagy és attól félsz hogy megun, akik messze vannak a párjuktól azok attól szoktak tartani hogy a másik kiszeret belőlük, talál valaki mást, amíg ő nincsen ott mellette.

Tudom, hogy furcsán hangzik amit most fogok mondani, de ha esetleg tényleg megunna (amit nagyon kétlek) akkor hidd el, hogyha összeköltöztök később a szakítás még hamarabb eljönne.

Véleményem szerint egyébként nem fog megunni. Higgy magadban és benne is =)

Remélem tudtam segíteni 17L

2011. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat:D nagyon jól meg vagyunk, csak, pár ember(vélhetően rosz akaró, elhintette előttem ezt)amugy meg nagyon jól meg vagyunk a párommal, boldogak vagyunk, ill eddig felse merült kételye annak h megunjuk egymást(nem egyszer vol h maradtam vele hétfőn is, mert ő is és énis akartam(így melózni meg nem mentem xD) de nem lett baj belőle.) azóta barátnőmmel is meg beszéltük, a félelmeimet, és megnyugitatott h minden pilllanatban velem akar lenni.szóval csak túl paráztam a helyzetet.de köszi a segítséget, és mindenkinek legjobbakat.(bocs a helyes irás miatt)
2011. máj. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!