Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? A barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? A barátomnak kellemetlen szagú a lelehellete, emiatt nem teljes élvezet vele a csókolózás. Minden rendben van vele, de ez kicsit zavar. Emiatt én sem tudom olyan jól csókolni, ahogy szeretném, mert elveszi a kedvem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el állandóan rágózni, és minden adandó alkalommal illedelmesen kínáld meg. Vagy leesik neki hogy fogat is kellene mosnia, vagy egyértelműbben kellene "rávezetned" a dologra.
2011. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen nálad rágó és kínáld meg vele :)
2011. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :) (csak az a baj, hogy szerintem rágózik előtte:S )
2011. jan. 16. 19:59
 4/8 andoryy ***** válasza:
Akkor erősen ajánlott a szájspray használata.
2011. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen problémám volt, mármint én neméreztem magamon, csak más hivta fel rá a figyelmem és kura kellemetlen volt, nekem azért volt mindig mert nem jól zárt a gyomrom és hiába mostam fogat rágoztam, nem onnan jött, és mindenki oltogatott h rohad a pofám ppedig napi 5-6szor mostam fogat kb, aztán elmentem dokiház és segitett azóta nincs il,yen problémám, de h vele mivan azt nemtopm
2011. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd belefújom a szájába. :S :D
2011. jan. 16. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mond el neki, hogy ez a problémád, és kérd meg (SZÉPEN! Ne közöld neki, hogy b@szd meg büdös a szád, hanem beszéljétek meg.), hogy tegyen ellene. Valószínűleg ez lesz a legjobb megoldás :)
2011. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 modian ***** válasza:

Attól függ, hogy miért szagos a lehellete.


Én például fogat szoktam mosni reggel-este, meg odafigyelek magamra, néha rágózok is. Ha tudom, hogy hosszú ideig leszek társaságban, mindig teszek oda, mert nekem is hasonló problémám van, mint a kérdező barátjának.


Az én esetemben emésztőrendszeri betegség van a dolog hátterében, így a fogmosás nem javít semmit, mert nem az a szagok oka, és a rágó is csak elnyomja egy időre, nem szünteti meg az szagot sem és az okát sem. Étrendváltás kellett, meg egészségesebb életmód, szóval nem hajnal 4-kor fekszek le aludni...


Én azt tanácsolom, hogy beszéld meg vele, de ne bántólag, csak szépen. Kis odafigyelés nem olyan nagy dolog, nem veszi szerintem zokon, fogmosásra figyeljen, hogy étkezések után azért mosson fogat, ha az sem segít, akkor belgyógyászatilag vizsgáltassa ki magát.


Azt is hallottam, hogy belső gyulladás is előidézheti, például hasnyálmirigy gyulladás.

2011. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!