Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, ha egy lány megnéz myvipen? És megnézi az össze képemet.

Figyelt kérdés

Én ismertem a lányt kemény 1 hétig csak összevesztünk.

Hülye első benyomás volt mindkettőnk részéről és ez most akkor csak véletlen volt,hogy megnézett ?


2011. jan. 16. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos hányni akart vagy nagyon unatkozott
2011. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez pontosan azt jelenti hogy megnézett, mert kíváncsi volt milyen képeket töltöttél fel. Ennyi. Ebből semmit nem lehet kiszűrni. Lehet azért nézett meg mert halálosan szerelmes beléd, lehet azért mert unatkozott és mindenkinek nézegette a képeit, lehet azért mert valakivel éppen kibeszélték a képeid, lehet azért mert nagyon utál és megnézett hogy bírjon közben szidni, lehet azért mert kíváncsi volt milyen fotogén vagy, lehet azért mert kíváncsi volt milyen fajta képeket töltesz fel magadról (visszafogottakat, vagy félmeztelen képeket pl, egyedül vagy-e vagy a haverokkal, vagy családdal, vagy mittomén), lehet azért hogy megnézze mit kommenteltek a képeidhez, mennyi haverod van...

Na kapásból ennyi lehetőség jutott eszembe amiért én megnézem valaki képeit.

2011. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi 21:07
2011. jan. 16. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam így (lány vagyok). Megismertem egy fiút. Veszekedtünk mikor találkoztunk, aztán nem szóltunk egymáshoz. És én is megnéztem az adatlapját. Az összes képét. De még nem is ismertem akkor őt, csak tudni akartam milyen. Kik a barátai. Lehet ő is csak informálódni akart.

Egyébként azóta beszéltek, vagy milyen a kapcsolatotok? Tetszik neked a lány? Bocsi a kérdésekért, csak érdeklődöm.. :D


:)

2011. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2x beszéltünk akkor is csak msn-en.

1x láttam és én vettem fel,mert ő is látott és még moslygott is szal nem voltam közömbös neki.

De nagyon hamar megsértődött és nem foglalkoztunk 1mással :(

Pedig nagyon szép lány.

Azót láttam őt 1x de akkor is egy gyerekkel nyalták 1mást azóta nem is foglalkoztam vele,mert ha ekkora p!csa akkor hajrá.

Gondolom szakítottak vagy nem tom.

És igen.tetszik nagyon,de szerelmes az nem vagyok mert nem ismerem.

2011. jan. 16. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!