Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen hogy 22 hónap kapcsolat után a lány 2 hét alatt ugy lezárta a kapcsolatot hogy már mással randizik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akart menni a szakítással, akkor elmúlhattak benne az érzések addigra, mire vége lett.
2011. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem ez csak menekülés.Én ezt tettem 3 év után volt 1 hét múlva másik azzal 2 évet voltam,szakítottunk 3 nap múlva össze jöttem a régivel vele 2 évet megint,aztán jó gyorsan egy másikkal,aztán azzal is szakítottam 8 hónap után(nagyon szerettem,de teljesen tönkre tett,még mindig nem hevertem ki teljesen) és most megint kapcsolatban vagyok,Tudom magamról ez csak menekülés.Azért majdnem 2 év csak majd nem 2 év!
2011. nov. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 jin ***** válasza:

Ne tőlünk kérdezd h milyen!nem velünk történt!

Nyílván rosz!

Am milyen?

2011. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

08:16-os!

Ez azért elégé szemétség tőled, mert a meneküléseddel nem tudom hány embert bántottál, bántasz meg aki talán normális, hűséges tipus is. Ráadásul lehet miattad fog megváltozni kedves hűséges emberből hűtlen kihasználó r*hadéká...


20/F

2011. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eloszor is: azt a 22 honapot a lany nem gondolta komolyan, csak epp jobb volt valakivel lenni mint egyedul. Masodszor: a kapcsolatot nem akkor zarta le amikor kimondta hogy vege, hanem mar honapokkal elotte.
2011. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szakított.Lezárta az életének ezt a szakaszát.Már ismerkedni szeretne,randizni,élni az életét.Normális.
2011. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ő a volt barátnőm és komolyan gondolta a kapcsolat!várta h megkérem a kezét jövöre ezt a szülei mondták.annyi h szakitáskor csalodott bennem részegen telefonba olyat mondtam neki h mennyél akkor bulizni stb és ez neki ugy jött le h én le ribancozom:S
2011. nov. 14. 09:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Az sokkal rosszabb érzés, amikor azzal hitet a barátnöd, hogy szeret, közben meg már mással tervezi a jövöt....


Sokkal rosszabb érzés...

2011. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez sz.ar indok! Szerintem ez a telefonba azt mondtam neki....csak azért mondta, hogy te érezd magad bűnösnek, mert "megbántottad"! Holott ez egyáltalán nem a Te hibád, ne hibáztasd magad és ne dőlj be neki! Igazából szerintem neki ezen már sikerült túltennie magát csak túl nyúl, hogy bevallja! Inkább rád tereli a dolgot!
2011. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 LadyLee ***** válasza:
Teljesen normális. Mi több, ideális.
2011. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!