Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm találkozni akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm találkozni akar egy sráccal, aminek én persze nem örülök. Normális hogy nem tetszik a dolog? 22

Figyelt kérdés

A párom és én jól megvagyunk, szeretjük egymást.

Nyáron külföldön dolgoztak diákmunkában, és hát ott összeismerkedtek több kint lévő magyarral. (Mi még akkor nem ismertük egymást)


Egy srác bele volt zúgva, és hát amióta együtt vagyunk, azóta is néha üzen a páromnak, felhívja, hogy hiányzik neki (miközben van a srácnak bnője).


És mostanában valamikor a párom, meg ez a srác, meg még 3-4 emberke akik kinn dolgoztak összejönnének egyik este, beszélgetni, dumálni, italozni egyet.


És engem csak az zavar, hogy ott lesz az a srác is...a többiek nem, csak ez a srác.


Jogosan zavar a dolog, vagy ne tulajdonítsak neki jelentőséget?


2011. jan. 17. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Jogosan zavar a dolog, de bízz a párodban!
2011. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a párom tudná, hogy egy csaj bele van esve és hajt rá, akkor nem találkozna vele, hanem elhajtaná, ha csak barátilag találkozna, az más dolog, de elm,ondaná nekem, vagy vinne negem is magával
2011. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem se tetszene a dolog. De ha annyira akar úgy is elmegy.
2011. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el vele:)
2011. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem azért ilyen minimális szinten megbízhatnál benne... beszéljétek meg, h ez téged zavar, de ne tiltsd meg neki, h találkozzon vele, mert attól úgyis csak rosszabb lesz.
2011. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kettesben lennének, hadd menjen.
2011. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kettesben lesznek, és megbízom a páromban. Ami zavar az a gyerek, mert elég erőszakos. Mármint meghívatta magát szülinapi buliba is, ahova nem volt hivatalos, de odapofátlankodott, akkor tudja h együtt vagyunk, mégis hivogatja a párom...meg azt is el tudom képzelni, hogy megpróbál nyomulni.

Amúgy hívott a srác engem is (mi mégnem ismerjük egymást)...de én nem is akarom megismerni....

2011. jan. 17. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális reakció, ebből látszik,hogy fontos neked a párod:)

Viszont.

Én azt mondom, menj el!Legalább megnézed magadnak a gyereket, kiismered...és az mellékes,hogy ő is látni fogja, hogy ott vagy barátnőddel, szal enyhén nem pálya neki a dolog.

2011. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!