Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm találkozni akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm találkozni akar a sráccal, aki fél éve vagy hogy felültette. Most szerintetek? 22F

Figyelt kérdés

Akkoriban mi még nem is ismertük egymást, a párom eléggé bele volt zúgva a srácba, azonban felültette, meg köztudott volt róla, hogy szédíti a csajokat. Aztán most vagy 5-6X is egy nap hívogatta a párom, és hát a bnőm belement, hogy fussanak össze dumálni egyet.


Egyrészt miért akar összefutni valakivel, aki mégcsak nem is a barátja és át is baszta anno, ha elvileg engem szeret és imád.


Van jogom ezen felhúzni magam, és nemtetszésemnek hangot adni? Esetleg megharagudni?


Megtiltani nem fogom neki, mivel saját belátása szerint cselekszik úgy is....


Ennek én most nagyon nem örülök.....


Meg az is érdekes, hogy most a srác is szakított állítolag a csajával, tudja hogy mi együtt vagyunk, és ilyen hirtelen találkozni akar a bnőmmel.


Mit tehetek? párom 18 éves.


2010. nov. 7. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szar helyzet ha oda elmegy szerintem jó vége nem lesz ...
2010. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát szerintem sem. vagy fenyegetőzzem azzal, hogy "azt csinálsz amit akarsz, de ezzel engem bántasz meg, és nem tudom hogy te mit szólnál, ha én is ilyet csinálnék...."


meg egyébként is....bízom a páromban, inkább a srácban nem, hogy megpróbálja győzködni....elszedni tőlem....nem hinném hogy a párom azért megy oda mert az a srác jobban tetszik neki, inkább csak jóindulatból talán...

2010. nov. 7. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha megkérdeznéd a párodat hogy miért megy oda? amúgy meg ha az én barátnőmet leakarná egy volt exe vagy bárki más pedálozna nála ugy hogy tudja hogy már van egy párkapcsolata én személy szerint leütném..de hát ez én vagyok..
2010. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el a barátnőddel együtt.
2010. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze meg is fogom ezt vele beszélni, csak kíváncsi voltam, hogy ti hogy reagálnátok erre a dologra és mit tennétek a helyemben...türjem némán, vagy adjak hangot a nemtetszésemnek.


Amúgy még csak nem is exe, mert smároltak és ennyi....a legjobb bnője is mellettem áll, ő sem érti miért akar találkozni vele a párom, és hogy meg is mondja neki ő is, hogy szerinte baromság.....

2010. nov. 7. 15:10
 6/8 Moszuke ***** válasza:

adj hangot a nem tetszésednek, de ne zsarold érzelmileg.

csak beszélgessetek

2010. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aztán persze úgy is azzal jön hogy "jó, mivel neked nem tetszik ezért nem találkozom vele" - de én igazán annak örülnék, ha saját maga jönne rá arra, hogy ez helytelen, és ne miattam ne találkozzon vele.....


Nem is értem...nekem is volt olyan csaj, aki hülyített és átkúrt, és visszataszító embereknek találom őket, nemhogy találkozni velük....

2010. nov. 7. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem is kérdezd meg a bnőd h miért akar vele találkozni...

a bnőd lehet hogy csak pontot akar tenni a végére, hogy megbeszéljék azokat a dolgokat amiket nem tudtak akkor mert haragudott rá...

nekem is van barátom már egy ideje és a minap beszéltem meg volt barátommal h tulajdonképpen honnan is jött neki hogy megcsaljon és a többi...

csak a megválaszolatlan kérdéseimre kerestem választ és most még jobban tudom szeretni a barátom :)

megbízok bennem és tudja hogy akkor ott nem történt köztünk semmi, egy beszélgetésen kivül...(:

2010. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!