Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik hogy az exed iránt semmit ne érezz, akivel elég sokáig együtt voltál? (min fél év)

Figyelt kérdés
Vagy mindig vonzódni és szeretni fogod akár minimálisan is?
2011. nov. 13. 12:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Azoktól kérdezem, akik átéltek már több ilyenféle szakítást..
2011. nov. 13. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig érezni fogsz valamit.
2011. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem múlik el teljesen. mi 4 évet voltunk együtt, de még most is annyira fontosak vagyunk egymásnak, hogy folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, találkozunk, meg sokszor le is fekszünk egymással... fizikailag még mindig vonz, habár együtt lenni már nem tudnék vele, mert nagyon sok lenne megint a konfliktus
2011. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legelső barátnőmmel 4 éve szakítottunk(ő szakított velem) 3 hónap után, most, nincsen barátnőm, de ha megkérdezik, hogy csajokkal hogyan állok, egyből ő jut az eszembe, pedig, utána volt 2 lány is az életemben.
2011. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen,hogy ex iránt nem érzel semmit,mert miért is éreznél valamit is,hisz már csak ex.Legalábbis én már teljesen közömbösnek tartom az exeimet.
2011. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En 8 evig voltam az exemmel. 5 ev hazassag is volt benne. Fura modon nemreg osszefutottunk, es olyan volt mint egy idegen. Az a kerdes jart a fejemben, hogy hogy lehet, hogy en ezzel a pasival egyutt voltam egyaltalan. Ezt ugy ertem, hogy abszolut semmit se ereztem.
2011. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem békében, hanem haraggal váltok el, szerintem akkor lehetséges, hogy teljesen közömbös lesz számodra.
2011. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan szerettem az exemet, 5 évig voltunk együtt, de kihűlt a kapcsolat, közös megegyezéssel szakítottunk. Semmit se érzek iránta, szó szerint semmit. Ha meglátom, mintha sosem szerettem volna, pedig meg haltam volna érte. Van ilyen, nekem már új szerelmem van, neki is.
2013. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!