Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra csak a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra csak a barátnőmnek illik ajándékot venni, vagy a többi női ismerőst is szokás köszönteni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 16:24
 1/4 yuda ***** válasza:
72%
Ez igazából nem csak a szerelmesek,hanem a szeretet ünnepe is,bár szerintem ez nem kap kellő nyilvánosságot,pedig így van.-szerintem Magyarország még nem érett meg erre-tisztelet a kivételnek-tehát maradj csak a barátnődnél.
2009. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nálunk valami bolondságot adtunk csajok egymásnak... pedig nem vagyunk leszbik, bik... sőt volt, hogy a kedvenc tanárnőnk is meglepett minket, "szerettük" egymást, jó tanár volt, érdekelt az órája, arról nem lógtunk...

Ha felköszöntöd őket, az szép gesztus, de óvatosan, mert félreértésekhez vezethet... Féltékenység a Barátnődtől, vagy esetleg félreértelmezés valamelyik barátnődtől(akarsz tőle valamit)

2009. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a valentin nap csak egy amerikából átvett hülyeség... ha szeretsz valakit, akkor azt az év minden napján szereted, és nem kell hozzá valentin nap, hogy ezt kifejezd neki...én akkor veszek a páromnak valami apróságot, mikor eszembe jut és kedveskedni akarok neki, nem kell hozzá február 14-ének lennie....és én is akkor örülök a legjobban mikor spontán jön, ha valami kitalált alkalomból kapom, azt olyan kényszeredettnek érzem...nem tudom miért van ekkora mizzéria ekörül a butaság körül
2009. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21 éves lány:


Ha rám hallgatsz, én nem vennék Neki semmit. Ajándék helyett elvinném egy helyre, pl éjszakai fürdőzésre, vagy füvészkertbe, állatkertbe, amire mindig emlékezni fogtok. (és nem feltétlen drága sem, mindenképp többet mond pl egy plüssállatnál - legalábbis nekem)

2009. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!