Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lány illik hozzám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány illik hozzám? Egyáltalán milyen kapcsolat való nekem?

Figyelt kérdés

olyan ember vagyok, akik nem szereti a sablonos, normális dolgokat, egy tipikus párkapcsolatot nem tudnék elviselni egy átlagos lánnyal.


az erőltetett romantikus színjáték, meg a szerelemnek nevezett testiség nem is érdekel. nem érdekel a szerelemnek nevezett fellángolás sem, ami pár hónap/év után úgyis eltűnik, és nem érdekel a szeretetnek nevezett önzés sem.


nem tudom egyáltalán leírni sem ezek után, hogy mire vágyok, talán nem is való nekem semmilyen kapcsolat.


viszont a függetlenséget, szabadságot, különleges dolgokat annál inkább szeretem, szeretem a csendesebb, 2személyes sétákat vagy filmezéseket, szeretek jókat beszélgetni, vagy kirándulni.


nem vagyok egy átlagos srác, de nem is vagyok izgalmas, zárkózott vagyok, és nem is szeretem a nagy közösségi programokat, szóval nem hiszem hogy valaki képes lenne mellettem maradni.


játszhatnék macsót is, ami a buta nőknek kell, de nekem nem kellenek buta nők és önmagam akarok lenni.


2011. nov. 11. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszel a szeretetben (!!!), a szerelemben, és a párkapcsolatban. Kérdem én, akkor milyen emberi kapcsolatra vágynál? Szerintem ne tégy semmit, mert úgyis meghalunk.
2011. nov. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Pont egy olyan lány kéne neked, mailyen te vagy. Javasolnám a leszbikusokat (náluk jobb csaj nincs), csak éppen nekik nem kellesz.


Én is hasonló vagyok: sokat sportolok, egyszerűen csomó dolog érdekel a világban (elképesztő hobbim van, van szenvedélyem is). Eddig nem találkoztam hasonló NŐvel, de majd csak. Amúgy próbálkozz külföldi nőkkel, sokkal aranyosabbak, érdekesebbek. Itthon csak csajokat találsz (jól néznek ki, de ennyi és nincs kivétel). Nekem imponálnak a külföldi nők, imádom őket.

2011. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 napietus ***** válasza:
100%

"nem érdekel a szerelemnek nevezett fellángolás sem, ami pár hónap/év után úgyis eltűnik"


ez például nem igaz. én 6 éve vagyok a férjemmel, de megkérdezhetsz másokat, akik hosszabb ideje. az a tapasztalatom, hogy ez nem egy olyan dolog, hogy először fellángolás, aztán takarékon ketyeg életed végéig. hanem változó. tehát az évek során van, amikor ugyanúgy lángol, mint az elején, és van, amikor alaphangon ketyeg. periódusok váltják egymást, és mindegyik periódusban van jó.


zárójel bezárva, kérdésedre:


szerintem az nem baj, ha nem csöpögős vagy szexmániás. olyan lány való hozzád, akinek teljes az élete nélküled is, de ennek ellenére (vagyis éppen ezért) szeret veled lenni. egy olyan lány, aki ugyanolyan önálló, érdekes személyiség, mint te vagy.


29/n

2011. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Neked az egyedüllét való.

Izoláltság és karrier, esetleg egy két barát.

2011. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem anno, hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra, mert túl nagy szabadságigényem van, meg mindig spontán, néha veszélyesnek is mondott őrültségekbe vetem magam úgy, hogy senki véleményét nem kérdezem meg (külföldi spontán stoppolós utazások, stb.), vagy épp el-eltűnök, pl. pár napra bezárkózok Dextert nézni, és antiszoc üzemmódba kapcsolok :D Nem könnyű lépést tartani velem. Senkire nem erőltetem rá a programjaim, de a másokhoz való alkalmazkodás is csak egy bizonyos szintig működik, néha szívesen engedek a terveimből, néha viszont semmi és senki nem tud eltántorítani. Azt hittem ezek miatt nehéz lesz boldog párkapcsolatot kialakítanom, de nem így lett. A barátom nem korlátoz semmiben, egy csomó ötletemet szívesen veszi, ha meg nincs kedve velem jönni, akkor megyek nélküle, ő is csinál magának programot, szerencsére ő is olyan, hogy kell neki a külön töltött idő, a lazítás a haverokkal, meccsre járás, stb, így megérti azt, hogy erre nekem is igényem van. Szerintem az a titok, hogy nem vagyunk egymáshoz nőve (bár elég sokszor találkozunk, mert szeretünk együtt lenni), tiszteljük egymás hobbijait, tevékenységeit, még ha nekünk annyira nem is jön be a másiké, megbízunk egymásban és szeretjük egymást. Szerintem te is találsz valakit, aki úgy szeret, ahogy vagy, sose add fel önmagad senkiért, aki meg akar változtatni, nem érdemel meg! :)

23/L

2011. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LadyLee ***** válasza:
A leírásod alapján pedig egy eléggé átlagos pali lehetsz.
2011. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 2/6

úgyis gondolkoztam, hogy külföldre megyek, mert ez nem ország, hanem állatkert. akkor majd ott keresek valakit.


# 3/6

de én nem tudom elviselni a csöpögős szexmániás lányokat, ez a baj. én meg nem hiszem hogy annyira érdekes ember vagyok, sőt, a legtöbb bulizós lány rémálma vagyok. mellesleg nekem sem kell olyan.


# 4/6

a karrier se érdekel, legfeljebb a pénz, hogy magamra költhessem.


# 5/6

de ez nagyon ritka, ilyen lányt fogalmam sincs hogy hol találok, annyira unom már hogy minden csak a külsőről, nyálról meg ondóról szól...

ti hol és hogy ismertétek meg egymást? azt se tudom hol próbálkozzak, mert annyira antiszoc vagyok néha én is hogy nincs kedvem kimenni napokig mások közé.


# 6/6

mégsem sikerül egy elviselhető nőt találnom, aki elvisel engem.

2011. nov. 11. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Egy közös barát mutatott be minket egymásnak, de amúgy egy egyetemre járunk, csak más szakra. 1 évvel a megismerkedésünk után jöttünk össze most lesz az évfordulónk.

Sok sikert neked is, ha máshol nem is, fősulin/egytemen tuti összejön a dolog.

2011. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor majd járom az egyetemek különböző szakjait ismerkedési céllal :D
2011. nov. 13. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!