Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szerelmes idézeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmes idézeteket ajánlotok?

Figyelt kérdés

a barátommal pénteken leszünk 1év,11hónaposak azaz lassan 2éve együtt!♥:)


"ha eltévedsz a rengetegben csukodt szemmel vezetlek"

ehez hasonló idézeteket szeretnék kapni :)

köszi előre ;)


2011. jan. 18. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeknek amúgy kajak mi értelme?
2011. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

közöd???

köszi az értelmes választ gyökér !


ha egyszer lesz egy női egyed,aki valaha hozzádszól majd akkor talán megérted,de amíg ilyen bantu gyász vagy,addig ne írogass hozzám!

köszöntem...

2011. jan. 18. 20:27
 3/4 anonim válasza:

Ő is csak feltett egy kérdést, ettől nem illik legyökerezni.


Itt vannak szépek: [link]

2011. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
" Két kéz adatott nekünk hogy szorítsunk. Két láb hogy járjunk. Két szem hogy lássunk és két fül hogy halljunk. De miért csak egy szív? Azért, mert a másikat egy másik embernek adták - nekünk csak meg kell találnunk ezt a másik embert-én megtaláltam..
2011. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!