Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok szomorú szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok szomorú szerelmes idézeteket?

Figyelt kérdés
Én szakítottam a barátommal... és nagyon rosszul, egyedül érzem magam, de csak ilyen gagyi oldalakat találok neten még gagyibb idézetekkel. tippek?
2011. okt. 16. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bonanza Banzai - Újra élsz


The Cure - To wish impossible things...


Michael Jackson - She's out of my life

2011. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne gyűlölném? A legrosszabbat tette velem, amit ember a másikkal megtehet. Elhitette, hogy szeret, és szüksége van rám, aztán bebizonyította, hogy hazugság az egész.-gondolom ezt érzed most...:(
2011. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az igazi ok, az, hogy azért vagyok túl rajtad,mert most látom csak hogy ki is vagy valójában...


Hinned kell nekem, mikor azt mondom: elveszett vagyok nélküled ...


Tőled tanultam mindent, amit az összetört szívekről tudok.


Bármikor, mikor magányos vagy, gondolj arra: valaki, valahol rád gondol!


A szerelem, amit érzek iránta fáj, igazán fáj, de tudom, hogy nem vagyok egyedül fájdalmammal.


Becsukhatod a szemed azok előtt a dolgok előtt, amiket nem akarsz látni; de a szívedet nem csukhatod be, hogy ne érezz!


A kapcsolatok olyanok, mint az üveg: néha jobb ha összetörve hagyjuk ahelyett, hogy megsebeznénk magunkat mialatt próbáljuk újra összerakni


Tőled tanultam mindent, amit az összetört szívekről tudok


Mi fáj jobban? Arra gondolni hogy utálnod kellene őt, vagy az hogy tudod, hogy ez nincs így?


(ha kell még írok:D)

2011. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon szépek! írhatsz még ha van időd :)
2011. okt. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!