Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom teljesen megkergült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom teljesen megkergült Vagy én viselkedem vele hülyén?

Figyelt kérdés
10 Napja kezdődött minden akkor veszekedtünk egy nagyot nem találkoztunk 3 napig utána kibékültünk de rá másnap össze vesztünk (no sex ez alatt) Megint szünet utána békülés és megjött a mensim erre most tiszta ideg és megörült hogy szex hiánya van és legerősebb napomon szinte megerőszakolt hogy sex legyen arra haza küldtem és ő kijelentette elmegy csajozni mert soha nem fekszem le vele... 2.5 éve együtt vagyunk de 10 nap sex nélkül megörjitete Nektek erről az egészről mi a véleményetek?
2011. jan. 18. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
ha igazán szeret kibírná.
2011. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az hogy a pasid gyökér :D


19F

2011. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg hülyeség veszekedés miatt nem szexelni

lenne szex, kevesebb lenne a feszkó

2011. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előtte rendszeresen éltetek nemi életet?..Mert ha igen, akkor én nem lepődök meg rajta, hogy besokalt 10 nap miatt. Viszont téged is megértelek teljes mértékben..Nekem is volt hasonló eset még a kapcsolatunk elején, azóta persze rájöttünk, hogy azokon a napokon is tudjuk egymást kényeztetni és ha végre elmúlt, jöhet a szuper együttlét..:)Ha te nem is vagy rá vevő, legalább ő neki okozz örömet, akkor ő si elégedett lesz és te neked sem lesz kényelmetlen a helyzet..Én ezt tudom tanácsolni..
2011. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ess16v ***** válasza:
igen, sok más lehetőség van még a kényeztetésre DE! Ha 10 napot nem képes kibírni 2.5 év után, azt már problémának érzem... egyébként meg Olivér is kibírja a villában:)
2011. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő hisztizik hogy neki már nem egyéb kell hanem sex szóval :S Ja és Olivér legalább önmagának csinálja barátom arra se képes ha van barátnője akkor ő megcsinálja neki ő így gondolja.
2011. jan. 18. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:

1. nem vagyok megkergülve

2.már megint itt irogatsz úgy, hogy velem semmit nem beszélsz meg.

3. nem az hogy nembirom ki, mert ha nincs menszesz akkor sincs sex, mert fontosabb neked a számitógépen a World of Warcraft mint én és amikor elindulok haza akkor kapsz észbe hogy ott voltam

és végül nem itt kéne irni hanem velem megbeszélni és nem a sok nagyokostól várni hogy legyen valami


necsodálkozz ha ezekután nem is akarlak látni


állitólagos barátod Gábor

2011. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és remélem hasznos és kimeritő volt a válaszom és nem nekem hanem neked kéne változtatni...nem itt akartam ezeket megbeszélni de kénytelen voltam a te szinteden elmagyarázni hogy megértsd és a sok nagyokos most kommenteljen hogy itt a teljes igazság nem pedig csak félig leirva elferditve
2011. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi 3 hete nem szeretkeztünk, mert annyi minden összejött, vőlegényemnek meghalt a nevelőapja, ez a fő ok, érthető módon nem a szex jár most a fejében... vannak szituációk, amikor ki kell bírni szex nélkül, mert egyéb tényezők elé kerülnek.


21/l

2011. jan. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez ciki.. Persze így nézve, már valóban más a kérdés.. Így ne csodálkozz, ha megsértődik..(Amúgy hanyas a karaktered?:D:D)
2011. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!