Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha máshogy viselkedem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha máshogy viselkedem vele akkor jobb lesz? Story alul

Figyelt kérdés
szakítottam a barátommal és hiányzik, de ugytünik ő már nem akar engem az érdekes viselkedésem miatt .. ugyanis azt éreztem hha távolságtartóbb vagyok vele akkor talán jobban akar engem, és ha nemtörödöm vele akkor mindig megkeres, eddig szinte ilyenkor futott utánam.. de hha meg kedves vagyok, akkor úgyérzem nemérdeklem, most akkor legyek vele mindig flegma, meg lekezelő újra? Akkor talán újra akarni fog?
2009. júl. 27. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem akarnék egy flegma és lekezelő lánnyal lenni. És mivel szakított veled a barátod, akkor ő sem akar egy ilyen lánnyal lenni. Unalmas midig csak futni a másik után, hallgatni a hiszijét, amikor valami nem tetszik neki. Én nem jönnék veled össze újra, csak akkor ha nem viselkedsz lekezelő módon.
2009. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én szakitottam vele, és ő meg éppen azért nem akart engem mert a régi énem akarta, amikor flegma voltam :S ha kedvesen viselkedtem vele akk ő volt furcsa, akk nemis akart engem igazán
2009. júl. 27. 11:29
 3/7 A kérdező kommentje:
neki az tetszett h ő futott utánam, ha elgyengültem, és én kedveskedtem neki és látta h szeretem, akk nem oolyan volt mint lenni szokott ..
2009. júl. 27. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél távolságtartó. Épphogy kedvesnek, odafigyelőnek kell lenned, ha még akarsz tőle valamit. Ha távolságtartó vagy, akkor nem is fogja tudni, hogy akarsz tőle még valamit, így leszáll rólad, és tovább fog lépni...
2009. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél olyan, amilyen valójában vagy!
2009. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
próbálok, de néha kell vmi taktika, visszaakarom őt kapni, mert mindig a fejemhez vágta h ÉN szakitottam vele meg stb.. de nemis értem őt, ha csörgetem, keresem akk nemis törödik velem, ha meg ejtek rá akk épp az h keres mert nemtud hosszabb ideig nélkülözni.. multkor direkt nemfigyeltem rá, minden bajavolt, végül ő jött oda hozzám, beszélgettünk, aztán egész este vele voltam és akk már ugytünt h az zavarja.. de hha elment vmerre, és nem mentem utána akk meg jött értem h menjek vele ..nemértem már ezt de azthiszem a pasiknak jobban bejön hha ők futnak 1 csaj után, és tudnak érte harcolni ... :S legalábbis én eddig mindig azt tapasztaltam :S
2009. júl. 27. 11:38
 7/7 A kérdező kommentje:
múltkor mondtam neki h még visszakarom kapni, de nem mondott semmi konkrétat csak h nemtudja milesz, aztán hanyagolni kezdtem, azt akk zavarta ...
2009. júl. 27. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!