Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működik az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működik az, hogy egy férfi egy nővel egész életén át?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim, nagyon fiatalon ismerték meg egymást, házasság lett belőle, nem volt más a pasinak szexuális téren csak a lány.Nekem az a problémám, hogy van barátom, akivel 3 éve együtt vagyok, csak az a gond, hogy 26 évesen előttem nem volt más nővel tapasztalata. Azt mondja, hogy tökéletesen megfelelek neki belsőleg, én vagyok az a lány, akire vágyik lelkileg, de sokszor mondta már, hogy ő még kíváncsi. Szerintetek mit tegyek? Szerintem el kéne engednem, akármennyire is szeretem, mert félre fog menni.
2011. jan. 19. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha menni akar úgysem tudsz mit tenni, vagy nem engeded el, akkor megcsal, de ha szerencséd van elmegy, és visszajön.
2011. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az gáz. Az én páromnak igaz volt előttem kapcsolata, de kb olyan mintha nem lett volna. Pár hónapot voltak együtt, és alig szexeltek, amikor szexeltek is aztmondta rossz volt. És mikor mi lefeküdtünk aztmondta,ő úgyérzi, most vesztette el a szüzességét. Ezért kicsit megijedtem, hogy nemár, akkor ő is azért fog elhagyni mint az előző, de mondta, hogy nem, neki nem kell más, hülye lenne, feladni ezt ami van, ahol minden jó. Ő nem kíváncsi. Viszont az első kapcsolatom, vele 6 évig voltam együtt, mindkettőnkek a másik volt az első, és egyszer az ő száját is elhagyta a mondat: "addig úgysem veszlek feleségül míg mást ki nem próbáltam". Na telt múlt az idő, elegem volt ebből a gondolatból, és elhagytam, hogy menjen tapasztaljon. Elváltak útjaink, szexelt mással, sok lánnyal de bnője nincs. Vissza akar jönni, de nekem már nem kell. Nagyon rossz ha a párod így gondolja, mert ez így eléggé frusztráló tud lenni, én is tudom. Engedd el, ha szeret visszajön. Habár én vissza nem fogadnám. Mit ahogy már egyszer ez velem is megtörtént. 24N
2011. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen, kedves utolsó, köszönöm a hozzászólásodat. Ó, és még miket mondott. Egyét nem is szerelmes belém.
2011. jan. 19. 11:40
 4/15 A kérdező kommentje:
egyébként
2011. jan. 19. 11:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Egész életen át is működhet egy kapcsolat, csak akkor nagy harmóniának kell lennie a felek között. És még egy fontos elv: ne legyetek sülve-főve együtt, mert akkor megunjátok egymást és szakítás lehet a vége.

Ha azt mondja neked h tökéletesen megfelelsz neki, akkor nem kell emiatt aggódnod. Ne ragaszkodj túlságosan hozzá, mert akkor rádun. Lehet h el kéne engedned egy kis időre, de ha téged szeret úgy is vissza fog jönni hozzád.

2011. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Miért akar visszamenni hozzád? Akkor nem voltál jó? De rossz ez, hogy csak "az" vezérli őket! Mert pasik! Otthagyják azt, aki szereti őket őszintén, és utána meg vissza akarnak jönni.. :S
2011. jan. 19. 11:43
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát, mi nem voltunk sülve-főve együtt! Alig találkozunk, mert mindketten más helyen élünk.
2011. jan. 19. 11:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Én szakítottam vele, hogy menjen tapasztaljon. Aztmondta jó. Nem hitte el hogy szakítok vele. Majd nekem lett más (kb. dühből) ő ezt látta, és 3 évig nem beszéltünk. Majd miután vég lett annak a kapcsolatomnak is, találkozgattunk, és elmondta, hogy szeret és vissza akar jönni. Én úgy hagytam őt el, hogy szerettem, hátha észhez tér...de 3 év kellett hozzá. Viszont nekem akkor már nem kellett, haragudtam rá, hogy 3 év alatt egyszer sem keresett a 6 év után, nekem ezek után nem kell. Azóta is keres, de nálam a szerelem elmúlt, és időközben megtaláltam az igazi párom. Szóval őrlődik, és szenved, de ha a 3 év alatt felkeresett volna, talán akkor még visszamegyek hozzá, de így..
2011. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A srác hány éves?
2011. jan. 19. 11:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Most 25
2011. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!