Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működik az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működik az, hogy egy férfi egy nővel egész életén át?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim, nagyon fiatalon ismerték meg egymást, házasság lett belőle, nem volt más a pasinak szexuális téren csak a lány.Nekem az a problémám, hogy van barátom, akivel 3 éve együtt vagyok, csak az a gond, hogy 26 évesen előttem nem volt más nővel tapasztalata. Azt mondja, hogy tökéletesen megfelelek neki belsőleg, én vagyok az a lány, akire vágyik lelkileg, de sokszor mondta már, hogy ő még kíváncsi. Szerintetek mit tegyek? Szerintem el kéne engednem, akármennyire is szeretem, mert félre fog menni.
2011. jan. 19. 11:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én is 24 éves vagyok, mint te, kedves utolsó hozzászóló. és ott van bennem a kétely, mert 1. tudom,hogy nem szerelmes, mivel mondta, de velem képzeli el az életét. 2. nem volt még mással. Én ezt nem akarom így. Mire várjak? Nekem ez nem hiányzik. Nincs szükségem ilyenre. Én már normális embert szeretnék, akinek csak én kellek, megbecsül, szeret, nem akarok itt bohóckodni már.
2011. jan. 19. 11:52
 12/15 A kérdező kommentje:
az én barátom meg 26 és csak én voltam neki!
2011. jan. 19. 11:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz helyzet, de hogy mondhat olyat, hogy nem szeret? És közbe meg veled akar lenni? Hát ez így nem megy. Hiába vagy már te is 24 minél előbb lépj ki, hogy kezdj új életet és megtaláld azt aki szeret, becsül téged.
2011. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez így nagyon nehéz,mert én meg szeretem őt, de így csak tönkreteszem magam. Azt hiszem, ő jobban szereti a testemet, mint saját magamat. Hiába mondja, hogy a lelkem is kell neki, de azok után, amik történtek, amiket mondott, már nem nagyon hiszem ezt. Azt mondja, én különlegesebb vagyok azoknál a csajoknál, akiket ismer, de ez csak szöveg, úgy érzem.
2011. jan. 19. 11:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Én biztos megmondanám neki határozottan: ha csajozni akarsz akkor engem többé ne keress! Hidd el ha ilyen vagy vele akkor belédbolondul. Ha meg amúgy se szeret igazán akkor, így is úgyis vége lenne egyszer.
2011. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!