Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk 4-5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk 4-5 éve párommal, szóval nem találkozunk minen nap és ő még minden hétvégén se akar csak kéthetente. Normális ez így?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem csal meg,de nem is túl fényes a kapcsolatunk.Ő mindennap haverozik,mászkál ide oda stb.,én meg itthon ülök,mert mindenki elment a környékről.Mindezek mellett azt állítja,hogy nem is kell minden nap beszélnünk,mert ha nem történik semmi érdekes akkor minek.Hogy megvan asaját élete,amiről nem akar bezsámolni,de távkapcsolatban én meg minden percéről tudni akarok,de ő ezt egyre inkábbnem tolerálja,hogy a neten is nézem,hogy mikor lépett be egyes oldalakra.Szerintetek én viszem túlzásba vagy ő ezzel anem találkozás nem bezsélgetéssel?Ez már halott kapcsolat?
2008. jan. 25. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ennek már nem sok értelme van.Ha valaki szeret valakit, akkor mindig tudni akar róla, és amikor csak lehet találkozni vele.Nem hiszem, hogy te vinnéd túlzásba...

Te se jelenzkezz nála egy ideig, és meglátod hogyan reagál.Lehet, hogy nagyon biztosra veszi, hogy bármit tesz te mindig ott leszel neki.ezt ne hagyd.Nem rongybaba vagy akit ha a sarokba tesznek ott marad addig , amíg ismét szükség lesz rá!

2008. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát szerintem ha nem akar la´tni csak két hetente,ott valaminincsen rendben.Mink anno alig va´rtuk,hogy este legyen.Nem tudom,hogy mióta tart a kapcsolatod,de elkellene rajta gondolkozni.milyen lessz akkor késöbb??én nem tudnék így eggyütt lenni a bara´tommal.

mink jelenleg 10 éve vagyunk eggyütt,1 éve házasok,(26éves múltam)de ha nyáron élutazik a testvére´hez,én meg anyuékhoz(külföldön élünk)(mindíg eggyidöben,és 1 hétre megyünk)alig va´rjuk,hogy találkozzunk,és beszélünk minden nap telefonon.

Gondold a´t,hogy neked így jó???

2008. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igen,halott kapcsolat!Nem kíváncsi rád,mi van veled,nem akarja nap mint nap hallani a hangodat!Ez így neki kényelmes!Ha kellesz neki éppen,akkor ott vagy,különben meg élvezi az életet nélküled!Ha valaki igazán szeret,minden percét szeretné veled tölteni!Mik a tervek a jövőre nézve?Majd egyik találkozásotok alkalmával csinál neked egy gyereket,aztán éltek továbbra is így?Olyan,hogy összeköltözés,család?A jelek szerint e sem tudja képzelni!Nem mondom,hogy a közeljövőben,de pár év múlva!Ha már most nem kíváncsi rád,akkor együttélni sem tudna veled!Így viszont végképp nincs jövőtök!Amit te szeretnél az teljesen normális!Remélem hamar megtalálod azt a fiút aki ezt nyújtja neked!Hidd el,cseppet sem fogod bánni akkor ezt a kapcsolatot,ha megízleled a normális kapcsolatot!Sok sikert hozzá!Vele meg csak az idődet vesztegeted!Hiába mondja,hogy szeret,nem szerethet,mert akkor érdekeknéd,látni akarna!Csupán megszokás!
2008. jan. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!