Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 6 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 6 hónapja vagyunk együtt távkapcsolatban. Havonta találkozunk.3szor megcsaltam de nem direkt. megbántam. Azóta nem enged el sehova se és csak vele mehetek el valahova. Nagyon zavar. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 21:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Nem direkt? Jajj, de aranyos...
2010. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Fogadd el a tényeket. A barátod meg nagyon buta, hogy ennyiszer megcsaltad és még veled van.
2010. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%

adj neki igazat,veregesd meg a vállát,hogy ekkora balek

én úgy kirugtalak volna hogy csak na

2010. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
71%
Tuti mangekyou sharingannal kényszeritettek xD
2010. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Hogy lehet valakit nem direkt megcsalni? Csak ugy raestel a pelora? Es inkabb orulj, en kidobtalak volna, nem is vesztegetnem rad az idomet.
2010. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

elmondod nekem h lehet véletlen?

csodálkozol??? örülj h nem szakított.én úgy kiraktalak volna mint a szaros macskát

2010. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

nem direkt.. azt meg hogy?véletlen?te hülye vagy ba...g

a pasid helyébe úgy kirúgtalak volna h a lábad se éri a földet. nem hogy örülnél hogy visszafogadott, még azt bánod hogy nem mehetsz el egyedül bulizni.csodálkozol rajta?minek vagytok egyáltalán együtt? mert ezek szerint értelme nincs sok.17/L

2010. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
váháháh...rég nevettem már ekkorát, köszi,,,! Megcsaltad de nem direkt XDXD
2010. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Háromszor...
2010. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
lol na neXD ráadásul 3szor XD ribaanc
2010. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!