Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Táncos munka. Vélemény? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncos munka. Vélemény? Egy kapcsolat rovására mehet?

Figyelt kérdés

3éve vagyok együtt a párommal.Az összeköltözést fontolgatjuk,de sajnos az Ő keresetéből nem megoldható,én pedig még iskolába járok(Van egy fodrász szakmám).

Arra gondoltam besegítenék és a nyáron elmennék táncosnőnek.Toplesst nem vállalnék,sem más"extrát"tényleg csak szimpla tánc lenne.

Könnyű és gyors kereseti lehetőségnek tünik(Sajnos amíg nem rakom le a műkörmös tanfolyamot+az érettségit nem tudok más helyen elhelyezkedni)

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Ha van ilyen akkor minden érdekelne ezzel a"munkával"kapcsolatba.

Nem tudom jó helyre írtam-e a kérdést,de ez tűnt a legmegfelelőbbnek.

21/L


2011. jan. 19. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy arra fog menni,mert egy idő után elkezd a barátod kételkedni,és azt fogja gondolni,hogy mást is csinálsz.Ő a férfi!Nehogy már neked kelljen elmenni ilyen melóra!Kapja össze magát,aztán teremtsen elő valamit!
2011. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából jobban érezném magam,ha lenne egy normális munkám,de még van 1év a suliból.Ő mindent megtesz,hogy jobb munkát találjon,de itt felénk (Talán elég ha annyit írok B.A.Z. megye)nem igazán lehet válogatni a munkában.

Ha meg elvállalnék egy nyárimunkát(feltéve ha akad),azzal kb semmit sem tudnék keresni.

Mindenképp be akarok szállni anyagilag,ha más nem akkor a gyűjtögetésbe.

2011. jan. 19. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:

kizárólag diszkókba keresnek csak felöltözött táncoslányokat(már amelyikbe kellenek táncoslányok)

de minden bárban le kell vetkőzni min. toppless

2011. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen belfoldon gogo-tancolhatsz vetkozes nelkul pl. a Balatonon, de altalaban oda nagyon kis fiatal lanykakat vesznek fel, es szerintem a kereset sem egy olyan amibol gyujtogetni lehetne. Ha penzt szerenel azt, csakis kulfoldon lehet, es hat vetkozni kell. Regota tancolok, es csakis tancolok. Most nem boncolgatom mert a Kibol lehet sztriptiztancos kerdesnel mar boncolgattam a temat, mert a sok "okos" hozzaszolot mar nem birtam olvasni:)BAZ megyebol indultam, igy teljesen megertelek. Ha van kerdesed irj nyugodtan.
2011. febr. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eliza04 válasza:
ha tényleg szeretnél keresni, akkor csak külföldön éri meg a táncolás ami minimum topples, de van ahol teljes vetkőzés. ez rajtad múlik hogy mit vállalsz be. Ne foglalkozz a tévhitekkel, minthogy külföldön "kupiba" kerülsz és csak az "extrákért" jár sok pénz. az hogy a barátod megérti-e, azt ti tudjátok. :)
2013. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!