Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szex kapcsolat? (Lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex kapcsolat? (Lent) Vélemény? Miért csinálod? (csinálnád)

Figyelt kérdés
Mit érzel ilyenkor a másik iránt? Érzel egyáltalán valamit, valami minimális dolgot?
2011. máj. 18. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Exemmel a szakítás után 1 évvel voltam szexkapcsolatban. Semmit nem éreztem iránta, csak voltak szükségleteim. Ő viszont szerelmes lett belém, így vége lett ennek is.
2011. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem csinálnám. Nekem ez több, mint testiség. Ennél jobban tisztelem a női nemet.


23/F

2011. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Soha nem tenném... nálam a szex a párkapcsolat szerves része, nem pedig szükségletkielégítés.

22/L

2011. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy ha egy fiú helyébe lennél, miért csinálnád egy lánnyal (aki iránt elvileg semmit nem érzel) ha barátnőd is lehetne?
2011. máj. 18. 17:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Sokan teli vannak csalódásokkal, és nem akarnak újra belevinni érzelmeket.
2011. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a lány!De szerintem egy férfi azért csinálja mert nem akar kapcsolatot,nem akarja elkötelezni magát stb..vagy mert nem tetszel neki csak szexre vagy jó!
2011. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
szóval akkor csak játszik velem :(
2011. máj. 18. 17:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Talán ha bővebben le irnád hogy miket csináltok,mióta,vagy hogy viselkedik veled akkor többet tudnánk!Hány éves vagy?
2011. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
1 hónap és 18. kb 3 hónapja csináljuk, de csak szex (mondjuk heti 1-szer vagy kéthetente, attól függ...) úgy kezdődött, hogy joba voltunk (vagyunk is) és egyszer csak megtörtént, aztán mondta, hogy csinálhatjuk ha van hozzá kedvem, hogy neki is jó legyen, meg nekem is...
2011. máj. 18. 17:58
 10/17 A kérdező kommentje:

17:47 igen, én vagyok a lány

rendes és nincs is ezzel baj.. csak most mintha megváltozott volna amióta barátnője van (így is ugyanúgy folytatjuk, nem szép dolog tudom)

2011. máj. 18. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!