Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy csaj a suliból? (bővebben alul)

Figyelt kérdés
Tetszik nekem,ő 12 éves,úgy mint én,csak az zavar,hogy a tesója mindig megpróbál leoptatni róla:DÉs még az osztályban csak 4 csaj van,és folyton csak együtt lógnak..Tetszik-tetszik de nem tudom hogy mit tegyek:Sés már csak 2 évem van:S:(
2011. jan. 19. 22:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És elfelejtettem mondani,hogy már kiskorom óta szerelmes vagyok belé:Scsak mostanában kezdett el ő is úgy nem is tudom...észre venni,msn-en beszélgetni..stb.

MSN-en sokkal beszédesebb,többet tudunk beszélni,de ez a suliban nem elég körülményes.Egy utcában lakunk,de ahogy leírtam,a tesóját nehéz nem észre venni:Sa tesója lány 14 éves.

2011. jan. 19. 22:59
 2/12 anonim ***** válasza:

1. lépés:Tesóját nagy ívben sz@rd le!

2. lépés:Ha esetleg jár egy olyan szakkörre ami számodra is megoldható lenne,járj te is!Vagy csak szimplán próbálj meg fel közeledni,magyarul beszélgess vele!

3. lépés:Miután már elég jókat beszélgettek és közelebb kerültök egymáshoz a lányban megváltozik a rólad alkotott képe,és hipp-hopp teljesen megkedvel,onnan pedig már gyerekjáték ;)!

2011. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy ő is úgy érez-e irántam,mint én ő iránta!

Ilyenkor mit lehet tenni?Nagyon belebolondultam már!!!

és félek,hogy valaki leveri a kezemről;(

2011. jan. 19. 23:01
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem,ha tudsz még valamit írni,akkor várom válaszod(válaszotokat):)
2011. jan. 19. 23:02
 5/12 anonim ***** válasza:
No para,beszélgess vele,mondj neki szépeket.Egy idő után még ha tudat alatt is de megfog kedvelni,hidd el! Amúgy ha egy utcában laktok simán elhívhatnád mondjuk sétálni vagy amit a körülmények biztosítanak.
2011. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt csak sulin,meg gépen tudom elintézni,mivel az anya mindig "ugráltatja,, a lányát:S
2011. jan. 19. 23:10
 7/12 anonim ***** válasza:

odafelé vagy hazafelé a suliból?


amúgy 2 év még rengeteg idő:DD

és utána se lesz minden veszve...sőt...:D

2011. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy ez kis suli,és nagy a népsége,én kajás vagyok,ő meg hazamenős..de észreveszi ha akarok kőzeledni,vagy nem tudom elmondani...nem tudok helyesen sem irni a szerelemtől:D(L)
2011. jan. 19. 23:16
 9/12 A kérdező kommentje:
KÉREK MINDENKIT!!!SŰRGŐS!!!!!!!
2011. jan. 19. 23:20
 10/12 A kérdező kommentje:

és így nét ki:


[link]

2011. jan. 19. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!