Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok anyuka van itt, akit otthagyott a párja 1-2 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Minket otthagyott a volt párom amikor a pici 1 hónapos volt, azaz közös megegyezés volt, mert ő előnyben részesítette a kocsmát és a haverokat, pedig annyira várta a picit, de amint megszületett 180 fokos fordulat és nem érdekeltük. Már túl vagyunk rajta, a kisfiam is 6 hónapos, csak kíváncsi vagyok rá, hogy mennyien vagyunk ehhez hasonló helyzetben.
2011. jan. 20. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Van egy tanácsadói cég , ahol én is dolgozok és , csak nekünk , 19 ügyfelünk van, akik fiatal anyukák pici babával egyedül...
2011. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Azeriel ***** válasza:

hello én az ilyet szánalmasnak tartóm -.-(a férfi részéről)

én sajnálom azokat az anyákat akikkel ilyet műveltek.. ezek a férfiak többsége -.-"

2011. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos sok az ilyen férfi, pedig annyira várta a picit, senki nem gondolta volna. De az anyja is befolyásolta, mert mi nem jöttünk ki jól, és az utóbbi időben az ő szavait ismételgette, de persze tagadta.
2011. jan. 20. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Amíg nem volt meg a pici,addig nem részesítette előnyben a kocsmát és a haverokat? Ha igen,akkor miért vállaltad a babát? Ha nem váltok szét,akkor egy kocsmázó férfi mellett akartad leélni az életedet?

Nem csak a párod a hibás,hanem te is.

2011. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"pedig annyira várta a picit, de amint megszületett 180 fokos fordulat és nem érdekeltük."

Utolsó, nem tudsz olvasni? Ebből én arra következtetek, hogy előtte nem ilyen volt...

2011. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azelőtt nem kocsmázott, havonta egyszer lement 1 óra hosszára tesómmal, csak miután meglett a pici munkahelyet váltott, és a munkahelyen össze ismerkedett a munkatársaival, akiknek az élet a szórakozás az ivászat, és ő is csatlakozott hozzájuk, pár vitánk ellenére, azzal indokolta, hogy egész nap dolgozik, ennyi már jár, és egyre többet töltött a kocsmában. Odáig fajult, hogy dolgozott, kocsmázott, egész nap kb fél órát töltött velünk, és ezt meguntam.
2011. jan. 20. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
szia.mi is akartuk a picit,mindketten alig vártuk h megszülessen.mielég sokáig is próbálkoztunk mire végre sikerült teherbe esnem,15 hónapig.már orvoshoz is jártam.aztán végre teherbe estem,megszületett a pici,ott volt a szülésnél is,zokogott mikor megszületett a kislányunk,utána boldogság meg minden emit el tudsz képzelni.aztán egyszer csak.....hopp....vége mindennek,elhagyott mikor a kislányunk 3 hetes volt.2 nappal később összeköltözött a legjobb barátnőmmel,azóta is együtt élnek,már több mint 7 hónapja.hát ez az én sztorim.sajnállak nagyon,tudom milyen érézs.
2011. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az ilyen mondta volna meg h nem akar gyereket, vagy nem szeret

aki szerelmes az nem csinál ilyet a párjával

az ilyennek azt kívánom, hogy hagyják el őt is majd a gyerekei, szerettei

ha majd lesz neki másik

vagy hagyja el őt is majd a következő nője, és maradjon a pasira a sok gyerek, főleg egy két hónaposan

ha ilyen a pasid, jobb is h megszabadultál tőle

van sok rendes férfi, aki szeretne családot, és aki elfogadna babástul :)

2011. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!