Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik valamit vinni lányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik valamit vinni lányos házhoz, ha bemutat a szüleinek?

Figyelt kérdés
Komoly a kapcsolat, felnőttek vagyunk.
2011. jan. 20. 20:08
1 2
 1/12 Azeriel ***** válasza:
hy hát nem tudom én nem vittem eddig semmit és nem néztek le ezért.ja bocs de vittem vmit:magamat ^^
2011. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt vagy,akkor ez nem lenne kérdés.Persze,hogy illik,apukának egy üveg bort,anyukának egy csokor virágot. 23/L
2011. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
illik
2011. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
miért kell?! kedves másodikkal ellentétben szerintem fölösleges. inkább majd valami alkalomkor...
2011. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de az ilyen alkalmakra (nem volt eddig olyan sok azért) vittem mindig egy tál saját készítésű sütit. Ez az anyukáknak tetszeni szokott, mert látszik, h házias vagyok :D

A lényegre térve szerintem illik azért ha más nem, anyukának egy- két szál virág, vagy egy cserepes növény.

2011. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"miért kell?! kedves másodikkal ellentétben szerintem fölösleges. inkább majd valami alkalomkor..."


Talán az nem elég nagy alkalom,hogy bemutatkozik élete párja szüleinek.Komoly kapcsolatról van szó,ha nem olvastad volna...

2011. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Illik ám :) Apának bor, anyának virág, esetleg bonbon. Vagy ha tudod, hogy van olyan étel, amit szeretnek (pl sajt, ha nagyon sajtos az egyik fél), akkor érdemes titkon meglepni őket, nagyon jó hatása tud lenni :)

Ha kistesó is van, akkor valami kis édességet neki is lehet vinni, garantáltan örülni fog neki.

2011. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, illik. Apának ital, anyának virág vagy bonbon, gyerekeknek csoki vagy gyümölcs.

24f

2011. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nee:D gyereknek csak csokit szabad! lámának fognak nézni, ha gyümölcsöt viszel nekik:D
2011. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Nálam ez a vigyünk valamit kb annyit jelent, hogy "nem vagyok elég értékes, elég méltó, hogy elfogadjatok a lányotok párjaként, ezért hozok valamit amivel lekenyerezlek titeket".


Ha önmagadat egy rendes, értékes embernek tartod, akkor felesleges. Úgyis beszélgetni fogsz velük, akkor meg lesz alkalmuk megismerni.

2011. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!