Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemutat a szüleinek. Fölöslege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemutat a szüleinek. Fölösleges félnem?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, és nemsokára bemutat a szüleinek... az a helyzet hogy parázok, ő az első pasim, és még nem voltam ilyen helyzetben... tudnátok ilyesmiről történeteket mesélni? az a helyzet hogy a barátom jó tanuló én meg kevésbé, ez zavarhatja a szülőket? meg még nincsenek terveim a jövőre, ami a szülőknél fontos téma, legalábbis az én szüleimnél... várom a válaszokat :)
2011. okt. 11. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben volt a barátnőm is, de nem volt oka félni.:) Nagyon jól elvan a szüleimmel, mondjuk ez szülő függő is. Az hogy kicsit "félsz" az tök normális, de szerintem nem lesz rá sok okod..:)


F/16

2011. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én attól is félek hogy lesznek kínos csöndek, vagy bakizok, vagy olyat kérdeznek amire nemtudok mit válaszolni:S
2011. okt. 11. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj szerintem itt a szülők dolga hogy kérdezgessenek meg hát gondolom beszélgettek kicsit utána elvonultok azt a 20 percet meg simán letudjátok beszélni meg ottlesz a barátod őis mondd témákat:)
2011. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne színészkedj, mert legközelebb tuti lebuksz.

Ne találj ki történeteket, mert elfelejted.

Ne öltözz nagyon szexin (vegyél vissza egy kicsit) :D:D

Legyél illemtudó, de ne túlzottan, köszönj és a köszönd meg ha kaptál valamit. (tea, süti, vacsora)


Nagy elvárások nem lesznek veled szemben, csak annyi, hogy "normális" lány vagy-e vagy sem. Tehát ha nem lesz el szélsőséges, akkor nyertél.

2011. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont
2011. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) és az zavarhatja őket hogy a barátom okos én meg kevésbé? meg hogy határozatlan vagyok a jövőmmel kapcsolatban?
2011. okt. 12. 18:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Utóbbi kérdésedre:

Nem azt fogják figyelni. Hanem azt, hogy milyen vagy EGYBEN. Lásd: 18:02

2011. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor felesleges félnem?:)
2011. okt. 13. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

a lényeg: Ne legyél hülye... én ezzel vágtam el magam barátnőm anyjánál

olyan lakásban laknak aho la garázsból fel lehet menni a lakásba és mi kedvesemmel ott ültünk a garázsba mert dohányoztunk asszem, és megjött a faterja leállitotta a kocsit felment, aztán az anyja is megérkezett megkérdezte: "miért nem mentek fel nem érzitek a benzinszagot?" én meg olyan felyet vágtam mintha évek óta kokóznék és annyit mondtam: "nem"

na azóta nemszeret... :D

2011. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szegénykém :D jó köszi :)
2011. okt. 16. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!