Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el ezt? Ritkán látom, alig jár valahova, de majd egy péntek este lelép.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgozik a párom. 3 éve vagyunk együtt, már eljegyzett, együtt élünk, de akkor sem látom túl sokat. Nem nagyon jár el sehova, nélkülem meg főleg nem szokott. Jövő hónapban viszont pont egy péntek estén elmegy 40km-re, hogy a kollégáival bulizzon. Tudom, nem kéne kiakadni, s igyekszem nem is, csak nagyon rossz, hogy meg tudom számolni a két kezemen, hogy hetente hány órát látom, s még egy péntek este is le akar majd lépni. Tudom, hogy ennyi neki is jár, de hát én sem szoktam menni sehova nélküle. Csak biztató szavakat várok :(
2011. okt. 15. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el vele? Menj csak el te is bátran és érezd jól magad.
2011. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem túl jó ötlet velük menni. Ha haverokkal megy, akkor inkább menj el te is a barátnőiddel valahova, csapjatok egy csajos estét. Ha kicsit is látod a párodat, attol még kijár ennyi külön szórakozás neki is és neked is.
2011. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,nálam ugyanez a helyzet,csak azzal a különbséggel h pont most csinálta ezt barátom. Külföldön dolgozik és két hetente látom kb 3 napra. Erre ma elhúz bulizni haverjával én meg itthon ülök:( holnap meg utazik el nagyszüleihez vidékre,rosszul esik nagyon mert ritkán látjuk egymást.
2011. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vele nem mehetek, mert csak pasik lesznek, barátnőket nem visznek. Utolsó, jó rossz lehet neked is! Megértelek, nem is tudom, hogy bírod. Nem csaphatok csajos estét, mert tesóm jön haza, akit ritkán látok. Ezért is jó lett volna, ha a párom is marad, mert ők is ritkán látják egymást. Na mindegy, majd kiheverem valahogy. Mint az összes többi problémát.........
2011. okt. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!