Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom! Meghalnék érte! Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom! Meghalnék érte! Mégis szakítanék?

Figyelt kérdés

Egy hete úgy érzem, szakítanom kell vele.Hiába várok rá, nem tudunk beszélni, és a közel 1800 km távolság megöl, talán minket is nem csak engem.

Még 1,5 évem van hátra a suliból, és legközelebb csak márciusban tudnék hazamenni.Ez nem jó egyikőnknek sem, neki én vagyok az első.Ő egyetemista, élnie kéne még!

El akarom engedni, hogy megtalálja az igazit, de nagyon szeretem őt!

Mit tehetnék?:S


2011. jan. 22. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Ő is szeret, nemet mond erre az "ajánlatra". Mikor egyetemre mentünk, én is mondtam a barátomnak, hogy ha szeretné, élje még ki magát (előttem 1 barátnője volt). Egyenesen felháborodott rajta, hogy hogy képzelem, hogy neki más lányok kellenének, mikor szeret, és velem akarja leélni az életét... Ha igazán szeretitek egymást, kibírja a kapcsolatotok így is, és Ő se akar másokat, nem akarja kiélni magát, hanem Téged akar. Ha pedig mégis, akkor valóban nincs értelme folytatni. Szerintem ne úgy szakíts vele, hogy "Vége", hanem mondd el neki, hogy úgy érzed, el kell engedned, hogy megtalálja az igazit. Ha erre azt mondja, hogy már megtalálta, és bármi áron Veled marad, akkor maradj vele, ha pedig ő is helyesli a dolgot, akkor valóban jobb, ha elengeded. Remélem a szerelem győz! :) 20/L
2011. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne döntsd el helyette, mit akar. Ha ő is így gondolja, majd ő szakít.
2011. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
ilyen kapcsolatnak mi értelme van, de most komolyan?
2011. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

a szeretet mindent kibír..:)

egyébként mi az , hogy el kell engedned h megtalálja az igazat?

nem magadat tartod igazinak , vagyis ő téged?

2011. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha én megtalálnám az igazit, biztosan nem sírnám vissza a keresgélést.
2011. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

huh..ezzel legjobban a saját példámmal tudnék élni.. én a barátnőmtől 200kmre élek.. és kb 1 év tán ezzel a szöveggel szakítottunk, h rendbe kell tennie az életét, meg h nekem is élnem kell az egyetemista életemet.. de szeret meg minden.. és neki is fáj a dolog..

lehet csak én nem értem h miért tette, de higyj nekem, szabadabbak lennétek mindketten, és lenne lehetőségetek más felé is kacsingatni..

igaz, lehet könnyebbnek érzem magamat, de belül iszonyatosan összetör egy ilyen dolog, és magadban mégjobban összefogsz dölni..

2011. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat.végül szakítottunk, mert azt mondta a távolság felemészti.

De barátok maradtunk!:)

2011. jan. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!