Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer imádom, máskor szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer imádom, máskor szakítanék? Normális? Ti szoktatok így érezni?

Figyelt kérdés
lassan 1 éve egyutt vagyunk a barátommal, de viszont néha úgymond az idegeimre megy és olyanokon gondolkozok, hogy szakítás lenne talán a legjobb, de eltellik pár nap és már majd meghalok érte és el nem tudom képzelni, hogy pár nappal elotte, hogy fordulhatott meg a fejemben ilyen hulyeség.....17/L
2011. márc. 6. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, mások is szoktak így érezni. de nem túl szerencsés helyzet. valami gond van a kapcsolatotokkal. változtassatok rajta. gondolkozz el rajta, mi szokott idegesíteni, és mondd el neki is. Kérd meg, hogy próbáljon a viselkedésén változtatni. Mert ez így nem a legjobb. Szerelmes vagy valakibe, akivel nem illetek össze eléggé. de ezen persze, lehet javítani. Mert minden kapcsolatért meg kell dolgozni!
2011. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok de szoktam én is így érezni, de ez nem normális, én csak akkor szoktam ezt érezni amikor hanyagol vagy lesz.r a nőm, vagyis valami nem jól működik....egy normális kapcsolatban ilyet nem lenne szabad érezned
2011. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szoktam és szakítottam...
2011. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!