Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés az egy pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az egy pasinak, ha a barátnőjének az expasija még mindig az egyik legjobb barátja? És még mindig eljár a barátnőjével bulizni. Ide-oda?

Figyelt kérdés
ez a dolog foglalkoztat egy ideje...
2009. febr. 3. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez a féltékenységtől függ, mert ha nagyon az valaki akkor rosszul esik naki ha a barátnője a volt barátjával van.

De ha megbizik a párjában akkor nem lehet semmi gond.

De azért nehogy elhanyagold a barátodat mert annak nem lesz jó vége :)

2009. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
htá sztem szar érzés bármennyire megbízok benne akkor is szarul esne ha az expasijával járna ide-oda a bnőm
2009. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ennél nagyobb kínzás.. Most nem akarok kárörvendő lenni, mert először velem esett meg, aztán barátnőm pasijával, a személyek ugyanazok voltak. Nincs ennél pocsékabb érzés, higyjétek el.
2009. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az én barátnőm is szokott beszélgetni meg hülyülni a volt barátjával de én szerencsére nem vagyok az a féltékeny tipus. Néha azért zavar és szar érzés egy kicsit.
2009. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Mi együtt járunk 3an szórakozni :DD nem zavar senkit semmi, röviden.
2009. febr. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

:)

Az én párom először alig merte bevallani nekem, hogy a következő héten elmegy.. mondom, hova? szabódott, de végül egyszuszra elhadarta... mondtam, menj. ezt játszottuk vagy 4 hónapig... lassan megnyílt, és csomó mindent elmesélt... Kivel miért volt együtt, kivel volt boldog, stb... Eljutott oda, h megbízik bennem, h nem csinálok jeleneteket, és tényleg oda megy és azzal, akivel akar - ha szól. Neki is jó, nekem is jó... És nem vagyok féltékeny, soha nem is voltam! Egyáltalán nem szar érzés! Hogy miért?


Mert büszke vagyok rá, hogy más is szereti, másnak is fontos, mást is érdekel az, hogy mi van vele... Ez... egyfajta jelzés, hogy olyan ember, akire lehet számítani, aki azok után sem csak "egy a sok közül" vagy "rohadt szemétláda" hogyha szétmentek...

szal szerintem ne zavarjon Téged sem... Inkább örülj neki, hogy ami miatt te szereted, ami miatt épp őt választottad, azok az értékek valóban értékek, nem csak a rajtad lévő rózsaszín szemüveged eredménye!:)


(bocs a kisregényért)

2009. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!