Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kihagyás után, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kihagyás után, hogyan legyen újra valakim?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerezz valakit...
2011. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok hülye, egyértelmű. De nem vagyok rá képes.
2011. jan. 22. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással nem is fogsz! változtass magadon: gyűjts erőt, és önbizalmat! és mondogasd: képes vagyok rá
2011. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Minek neked valaki?

2011. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Becsenget hozzád, kinyitod az ajtót és azt mondja:

- "Igen, látom rajtad, hogy mennyire szét vagy csúszva az előző kapcsolatod után és hiányzik belőled az életkedv legapróbb szikrája is. Elhívhatlak holnap este valamerre? Tudok egy jó helyet!"


Ez így nem hangzik túlságosan reálisnak.

2011. jan. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hosszú kihagyások után, a nők felveszik a homlokukra a virító szöveget , hogy "kopj le!" Nem bíznak meg férfiakban, mert nem tudják elképzelni azt, hogy létezik olyan férfi aki őszintén szeretné őket megismerni és nem csak a vadászösztön hajtja!
2011. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!