Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton féltékenykedek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton féltékenykedek és besértődök. Mi lehet ennek az oka? bövebben lejjebb

Figyelt kérdés
folyton félténykedek pedig nincs okom rá tudom és megvádolom amik nem is igazak . folyton besértődök minden apróságon és ilyenkor azt hiszi hogy nem szeretem pedig de . lehet ez attól hogy kicsi az önbizalmam ? vagy mi lehet még az oka ? min változtassak hogy ne mennyen kárba a kapcsolatunk??
2011. jan. 23. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány.
2011. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
12:05 Gondolkodj el rajta, miért gondolod, hogy más kell neki melletted, hogy miért gondolod, hogy te nem vagy elég jó neki. Ha veled van, ha téged választott, akkor nyilván "elég jó vagy" neki. Tesz valamit, amivel kiérdemli a gyanúsítgatást? Ha nem, akkor állj le! Üsd el az időt a barátaiddal/barátnőiddel ahelyett, hogy rajta agyalnál, és hülyeségeket gondolnál!
2011. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ^^ amúgy meg folyton hülyéskedik mindenen és néha 1 csaj után néz és mondja milyen jól néz ki de nekem tényleg van önbizalom hiányom mivel én nem tartom magam se szépnek se vékonynak (60 kiló felett vagyok) és folyton dicsér de van néhány napja amikor nagyon bunkó
2011. jan. 23. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!