Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindíg megaláz!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindíg megaláz! Mindíg az van, amit ő akar, ha csinál vmit, ami nekem rosszul esik és besértődök, akkor ő is besértődik és nem szól hozzám! A semmiért! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Rosszul esik,mert pl ő simán elmehet csavarogni (mert besértődik ha nem engedném el)de én már nem mehetek (mert ha elmennék besértődik és nem szólna hozzám! 1 éve vagyunk együtt ezalatt elmentem 1x bulizni,de előtte mondta hogy nyugodtan menjek bármikor..elmentem..másnap szakított velem! De ő 1 év alatt 2x vitt bulizni,aztis az elején,hogy mutassa,hogy ő milyen jófej. 28 éves, ő "nem szeret bulizni"!Sokszor bebunkozik a semmiért.Ha nekem van okom megsértődni, akkor ő csak azért is megsértődik,és nem szól hozzám. Magyarul, ha én bedurcizok,akkor ő is, de nemtudja hogy miért!Ilyenkor ha hívom nem veszi fel,ha írok neki nem válaszol! Kérlek titeket,hogy ne mondjátok,hogy hagyjam ott,mert azonnal öngyilkos lennék! Egyszer szétmentünk 2 napra, csak gyógyszereken élek!Hogyan lehetne ezt a helyzetet visszafordítani amiben most vagyok?Sajnos nem bírom ki,hogy hogyha összeveszünk,akkor ne keressem. Hívogatom egész nap,bár mindíg sikertelenül,mert nem veszi fel! Ha egyszer szakítunk,tuti hogy...
2009. nov. 27. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár én fiatalabb vagyok,egy pontosan ugyanilyen pasim volt. Két lehetőséged van,vagy elviseled egy életen át hogy bunkó,vagy szakítasz vele. Megváltozni (valószínűleg) nem fog.


Ja,és ne hívogasd. Neki az a lényeg hogy a középpontban legyen nálad. Azért nem hagyja hogy bulizz és kicsit is szabad legyél,mert akkor már nem szenteled rá a teljes figyelmed.

2009. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben jártam. A legjobb orvosság erre, ha úgy érzed, hogy igazad van, akkor ne hívd két három napig. Te is emberből vagy, s nem a srác körül forog a világ.

Ha öngyilkos akarsz lenni azzal csak magadnak ártasz, teljesen feleslegesen. Mit érsz el vele? Hidd el van olyan férfi aki nem csinálná ezt veled.

2009. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm,hogy nem ugattatok le. Rendes tőletek!Mikor megismerkedtünk,3-4 hónapig minden szép és jó volt. Érzem,hogy szeret...De ő ilyen! Aztmondta,hogy így is szar az élete,és ha engem elveszít,akkor annál lejjebb már nemtud kerülni. Ezt hogy értette?
2009. nov. 27. 20:06
 4/19 A kérdező kommentje:
Azzal rontottam el,hogy akármikor akármi volt,mindíg én kértem bocsánatot, ha ő bántott meg engem,akkor is én kerestem!Próbáltam visszafordítani a helyzetet, de nem bírom ki,hogy ne keressem... Már bnőmnek is odaadtam a telefonom,hogy véletlenül se keressem, de fél óra múlva elmentem a telcsimért.Hülye vagyok..
2009. nov. 27. 20:10
 5/19 anonim ***** válasza:

Ezt a sztorit akár én is írhattam volna azzal a különbséggel,hogy mi 2 és fél éve vagyunk együtt és a bulizás nálunk nem téma,mert egyikünk sem jár.Most is épp össze vagyunk veszve azért,mert Ő bunkó volt velem és a végén még Ő sértődött meg.Annyira nem értem...Még nekem kéne pitizni azért is,mert Ő megbántott!Nem bírom idegekkel...Segíteni Neked nem tudok,hiszen látod,magamon sem tudok,csak leírtam,hogy érezd nem vagy egyedül a problémáddal.Egész nap sírok...Ő leszarja a fejemet...nem tudom mi lesz,de érzem,h fájni fog....nagyon...

Kitartást neked is!Ha szereted (úgy vezsem észre igen) akkor ugyan ott vagy,mint én...bekerültél egy ördögi körbe,ahol minden lépés fáj,de legalább nem annyira fáj,mint a szakítás.Kérdés,hogy meddig bírod idegekkel...

üdv.: 18/L

2009. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom..Tudom mit érzel!!! Ez a sírás dolog itt is megvan mindennap, plusz annyi,hogy hogyha nálam van,akkor ha sírok,ahelyett,h megvígasztalna,elmegy haza... Ha sírok, mindíg magyaráz, hogy fejezzem be,mert akkor elmegy... Élvezik szted? 20 éves vagyok amugy!
2009. nov. 27. 20:42
 7/19 anonim ***** válasza:

ugyanezt csinálja velem is...és képzeld,nemrég beszéltünk és aztmondta legyen vége és rámb*szta a telefont...Na most mi a francot csináljak?

kilátástalan,biztos élvezik,különben nem csinálnák...

megöl.

Az előző 18 éves lány :'(

2009. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne sírj, azt egy férfi sem viseli el!!! Ne keresd, mert azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Figyeld meg, ha két három napig nem keresed mennyire odalesz. A kapcsolatotokban valószínűleg nagyon nyeregben érzi magát, s nincs semmiért megharcolnia, na ez unalmas a férfi számára. Szerintem az a gond, hogy a kapcsolatban nem egyenlő felekként beszéltek, te alárendeled magad az ő cselekedeteinek. Ugye jó esne, ha összevesztek s végre ő hívna elsőnek? Várd meg, légy türelemmel, s meglátod meglesz az eredménye. Ha így folytatod tovább minden önbecsülésed odalesz, s egy férfi számára nem kell egy idegbajos nő, hanem egy tök normális, akinek van tartása.
2009. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Megértelek!Nemtudom mit tegyél!Kívülállóként, úgy hogyha nem éltem vna át ezt énis, akkor aztmondtam vna, hogy szaladgálnak még nála ezerszebb jobb pasik is...De ígyis úgyis ezt kell mondanom,hiszen ez a helyes,mert csak tönkretesz!Viszont magamból kiindulva nagyon jól tudom,hogy nem megy..nembírod elfelejteni,mert szereted és ragaszkodsz hozzá. Kifogtok békülni, csak egyett bírj ki. NE KERESD! Ő fog... Hidd el nekem,hogy keresni fog!


Én is amugy egész nap hívogatom a barátomat,de nem veszi fel a telot. Kb 15 perce hívtam utoljára de nem vette fel,így ki is kapcsoltam a telom! És mind ezt azért csinálja,mert tnap este szarul mert esni az,hogy 2 szót nem szólt hozzám 3 óra hossza alatt.. Bocsi hazudok, volt szava.. mikor megkérdeztem,hogy mibajod,akkor rámnézett és bunkón vissaszólt, "hagyjál már mi lenne"...Sajnálom a helyzeted,de próbálj aludni, vagy... nekem tudod mi segít ilyenkor? Felmegyek chatre és megismerkedek egy-két normális pasival..ha lekötnek,akkor nem figyelek arra, hogy most felkéne hívnom,vagy írnom kéne neki! Aztán ha bezárom a chatet, kezdődik előről minden :(

2009. nov. 27. 21:29
 10/19 A kérdező kommentje:

21:27-es!

Amugy teljesen igazad van!Ezt már ezerszer megfogadtam,de sosem megy... De most viszont erős leszek! Tudom,hogy ezzel kell visszafordítani a helyzetet... Vissza is fogom,mert már ott tartunk, hogy hogyha rámjön, hogy szerelmeskedni akarok, akkor neki nincs kedve... De ha ő rá jön és nem adom magam, akkor besértődik.. Én soha nem sértődnék be! Úgyhogy erős leszek és talpra állok!

2009. nov. 27. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!