Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Röviden az előzmények: 1,5 évig voltunk együtt, 3 éve szakítottunk, de jóban maradtunk, nem vesztünk össze stb...

Én 25 ő 28 éves. Mind a ketten "világjárók" vagyunk, külföldön is ismerkedtünk meg. Ő most kint dolgozik Németországban, én pedig most itthon vagyok, de nemsokára újra kimennék valahova.

Szóval nemrég írt nekem, hogy nemsokára jön haza pár napra és hogy jó lenne találkozni. Kérdezte, hogy van e barátnőm és írta hogy neki nincs barátja.

Aztán mikor hazajött nem is szólt hogy itthon van, én írtam rá, aztán csak összefutottunk egy kávéra, de csak általános dolgokról beszéltünk, kivel mi történt...

Aztán mondta, hogy sietnie kell, én elvittem egy darabig, de mikor kiszállt a kocsiból mondta, hogy nem haragudjak, hogy csak így futtában találkoztunk, majd húsvétkor(!) :) jön haza megint és akkor hosszabban is találkozhatunk.

Na ezt segítsetek megfejteni, hogy mi volt ez az egész?


2011. okt. 18. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi. Kint történhetett valami, ami miatt nosztalgiázni kezdett és eszébe jutottál (kellett egy biztos pont a múltból), amikor megoldódott a helyzet és hazajött nem foglalkozott veled mert már nem kellettél. Haverkodás volt ez a kávé, ne éldd bele magad.

26F

2011. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se komoly a dolog.22/F
2011. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez kérlek egy baráti találkozó volt és érdeklődött, h benne vagy-e húsvéttájt a folytatásban.
2011. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem is ez jött le. De mindegy, húsvétkor már nem tervezem, hogy itthon leszek, csak furcsa volt, hogy ilyeneket írt aztán meg semmi... de hát ilyenek a nők... :)
2011. okt. 18. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!